Jurassic Survival 1.0.4 FULL APK + MOD + Data

- Advertisement -
- Advertisement -

Jurassic Survival maceralarına sizlerde katılın Jurassic Survival full apk artı mod artı datasını en son sürümünü indirebilirsiniz. Dev dinozorlarla dolu gizemli bir adada reddediyorsunuz. Açlıktan ve soğuktan ölmek için kişi avlanmak, kaynak toplamak, bir şeyler yapmak ve bir sığınak inşa etmek zorundadır.

Adayı dolduran aç dev dinozorlar arasında hayatta kalmak için elinizden geleni yapmalısınız. Diğer oyuncularla takım ol ya da sahip oldukları her şeyi al! Ne istersen yap, ama unutma – en önemli şey hayatta kalmak.

Jurassic Survival indirme yaptıktan sonra sorun yaşar iseniz yorum bölümünden bizlere bildirmeniz yeterli.

Jurassic Survival 1.0.4 FULL APK + MOD + Data indirme linki aşagıda .

jurassic-survival-v1-0-4-full.apk

MOD

jurassic-survival-v1-0-4-mod.apk

OBB

kesh_dlya_survivalwolf-data-lvl-99-jsurvival-_1.zip

sdcard/Android/data

Acun Ilıcalı Yeni Bir Platform Kuruyor! Exxen Nedir?

Acun Ilıcalı, birçok televizyon programında sunuculuk yapmış olup bazı dizilerde de roller almış bir ünlüdür. TV8 televizyon kanalını sahiplenmesinin ardından televizyon sektöründe...

Evde Sıkılınca Yapılabilecek 8 Aktivite!

Evler içerisinde tıkıldık kaldık dediğinizi duyar gibiyiz. İşte artık bu sıkıntı hissini şu anda okuduğunuz liste sayesinde aklınızda kendinize uygun bir fikir edinip unutabileceksiniz.

Amazon, çalışanlardan güvenlik nedeniyle TikTok uygulamasını kaldırmasını istiyor

The New York Times'ın haberine göre Amazon, güvenlik riski nedeniyle çalışanlarının TikTok uygulamasını kaldırmasnı isteyen bir e-posta gönderdi. Gazete,...

İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here