Pazartesi, Eylül 27, 2021

İPhone’unuza Çıkartmalar Nasıl Yüklenir ve Silinir

- Advertisement -

İPhone’unuza Çıkartmalar Nasıl Yüklenir ve Silinir, iPhone çıkartma indirme, bilgisayarınıza kısa mesaj gönderme şekliniz ile Memoji WhatsApp iPhone‘unuza çıkartmaların nasıl yükleneceği ve silindiği arasında bir fark bile yoktur. Her durumda iPhone Memoji, insanların resimlerini ve mesajlarını hemen hemen herkesten güvende tutmanın cazibesine karşı koyamayacağını fark edeceksiniz. Memoji nasıl yapılır Çıkartmalar özellikle iPhone’da popülerdir, ancak Facebook’ta da oldukça popüler olduklarını göreceksiniz.

iPhone sticker emoji, İPhone’unuza çıkartmaları nasıl yükleyebileceğinizi ve sileceğinizi bilmek istediğinizde, yapmanız gereken ilk şey telefonunuza bir göz atmaktır. Aradığınızı bulamayacağınızı Memoji iPhone 7 gösteren herhangi bir telltale işareti arayın. Telefonunuzda şeffaf bir ana ekran düğmesi veya sağlam bir ana ekran düğmesi varsa, iPhone sıfırlama daha karmaşık bir sorununuz olabilir ve size daha fazla zarar vermeden önce iPhone 6 Memoji çıkartmaları silmeniz gerekir.

Hangi iMessage Uygulamalarının Çıkartmaları Olduğunu Kontrol Etme

Öncelikle iPhone’a çıkartma takmanın en basit yoluna bakalım; bu, kesinlikle hiçbir şey yapmamayı içerir. Bunun nasıl mümkün olduğunu merak ediyor musunuz? Bunun nedeni, birkaç popüler uygulamanın Mesajlar uygulamasında otomatik olarak görünen bir dizi çıkartmayla birlikte gelmesidir.

Hangi etiketlerin mevcut olduğunu kontrol etmek için Mesajlar uygulamasını açın ve klavyenin hemen üzerindeki simgeler satırında sağa kaydırın. Varsayılan olarak, önce Apple’ın tüm iMessage uygulamaları, ardından bir ayırıcı görünür. Ayırıcının sağındaki uygulamalar, kontrol etmeniz gereken uygulamalardır.

Hangisinde çıkartma olduğunu görmek için her uygulamaya bir kez dokunun. Ayrıca sağ ve musluğa tüm yol kaydırabilirsiniz Daha . Şimdi herhangi bir iMessage sohbetinde klavyenin üzerinde görünmesini sağlamak için listeden herhangi bir uygulamayı seçin.
Çıkartmaları olup olmadığını kontrol etmek için uygulamaya bir kez daha dokunun. Bu size, halihazırda kullandığınız, çıkartmaları olan ve olmayan uygulamaları hakkında sağlam bir fikir verecektir.

İPhone'unuza Çıkartmalar Nasıl Yüklenir ve Silinir 1 İPhone'unuza Çıkartmalar Nasıl Yüklenir ve Silinir 2 İPhone'unuza Çıkartmalar Nasıl Yüklenir ve Silinir 3

Yeni uygulamalar yüklemeye devam ederken bu işlemi tekrarlayabilirsiniz; bazılarında kullanmak isteyebileceğiniz çıkartmalar olabilir.

İPhone’unuza Çıkartmalar Nasıl Yüklenir

Hangi uygulamaların iMessage çıkartmaları olduğunu öğrendikten sonra, App Store’da özel çıkartma paketlerini kontrol etmek isteyebilirsiniz. Bunu Mesajlar uygulamasını açıp klavyenin üzerindeki App Store simgesine dokunarak yapabilirsiniz .

Bu sizi iMessage App Store’a götürür. iMessage çıkartmaları olan daha fazla uygulama bulmak için üstteki büyüteç simgesine dokunun ve çıkartmaları arayın .

İyi çıkartmalar bulmanın başka bir yolu da Apple’ın kendi özellikli çıkartma paketini kullanmaktır. Eğer iMessage App Store’u açtığınızda, Apple gibi genellikle başlıklar altında etiket setleri özellikleri Bizim favori çıkartması ya Çıkartma Biz Sevgi .

Neyi beğendiğinizi görebilir ve bunları yüklemek için çıkartmanın yanındaki Al veya Fiyat düğmesine dokunabilirsiniz . Bazı çıkartmalar ücretli olabilir ancak burada sizi uzun süre eğlendirmek için birçok ücretsiz iMessage çıkartma paketi var.

İPhone'unuza Çıkartmalar Nasıl Yüklenir ve Silinir 4 İPhone'unuza Çıkartmalar Nasıl Yüklenir ve Silinir 5 İPhone'unuza Çıkartmalar Nasıl Yüklenir ve Silinir 6

iMessage Etiketleri Nasıl Silinir

iMessage çıkartmalarıyla işiniz bittiğinde ve dağınıklığı gidermek istediğinizde, bu çıkartmaları silmenin de kolay bir yolu var. Bir çıkartma paketini silmenin ilgili uygulamayı silmediğini bilmelisiniz.

Örneğin, Twitch’i yüklediyseniz, Twitch uygulamasını iPhone’unuzdan kaldırmadan çıkartmalarını iMessage’dan gizleyebilirsiniz. Ancak Twitch uygulamasını silerseniz çıkartmaları da kaldırılacaktır.

Çıkartma paketlerini iMessage’dan nasıl kaldıracağınız aşağıda açıklanmıştır:

  • iPhone’unuzda Mesajlar uygulamasını açın .
  • Daha Fazla düğmesini görene kadar klavyenin üzerindeki uygulamalar listesinde sağa kaydırın .
  • Sol üstteki Düzenle düğmesine dokunun .
  • Aşağı kaydırın ve kaldırmak istediğiniz çıkartma paketini bulun.
  • Çıkartma paketini silmek için sağdaki yeşil anahtarı devre dışı bırakın .
  • Anahtar griye döndüğünde, çıkartma paketinin iMessage’dan kaldırıldığını bilirsiniz.

İPhone'unuza Çıkartmalar Nasıl Yüklenir ve Silinir 7 İPhone'unuza Çıkartmalar Nasıl Yüklenir ve Silinir 8 İPhone'unuza Çıkartmalar Nasıl Yüklenir ve Silinir 9

iMessage Sohbetlerinizi Güzelleştirin

Çıkartmalar, iMessage sohbetlerinizi eğlenceli hale getirmenin harika bir yolunu sunar. iMessage uygulamaları çıkartma göndermekten çok daha fazlasını yapabilir, bu yüzden kesinlikle daha fazla uygulama yüklemeyi denemelisiniz. iMessage uygulamalarıyla gif göndermekten en sevdiğiniz şarkıları paylaşmaya kadar pek çok şey yapabilirsiniz.

- Advertisement -

İlginizi Çekebilir

İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz