Cumartesi, Ekim 16, 2021

İPhone’unuzda iOS 14.5 nasıl edinilir

- Advertisement -

iOS 14.5 artık hazır ve telefonunuzda bekliyor. Eğer almak için arıyorsanız iOS 14.5 Elma yazılımını yayınladı, ve telefonunuz uyumlu olup olmadığını Şimdi indirmek mümkün olacak: yukarı ve telefonunuzda çalışan, size iyi bir haberimiz var.

iOS 14, telefonunuzun ana ekranının yanı sıra uzun zamandır beklenen Uygulama Kitaplığı, Uygulama Klipleri ve çeşitli diğer özellikleri daha da özelleştirebilmeniz için beraberinde ana ekran widget’larının tanıtımını getirdi.

iOS 14.5, şirketin en yeni yazılımıdır ve iPhone’unuzun kilidini bir Apple Watch, PS5 ve Xbox Series X denetleyici desteği ve daha fazlasıyla açabilmeniz için destek de dahil olmak üzere yepyeni çeşitli güncellemeler getiriyor.

Tüm iPhone’ların iOS 14‘ü indiremeyeceğini unutmayın – iPhone 6S‘den daha eski hiçbir şey iOS 14‘ün tam sürümünü almayacaktır. İPhone’unuz uyumluysa, cihazınızı güncellemeyle ilgili adım adım talimatlar için aşağıya kaydırın. iOS 14‘e.

iOS 14.5’i almadan önce iPhone’unuzu yedekleyin

İPhone'unuzda iOS 14.5 nasıl edinilir 1
Her zaman olduğu gibi, yazılımı güncellemeden önce telefonunuzu yedeklemenizi öneririz.

Herhangi bir şey yapmadan önce uygulamalarınızı ve verilerinizi yedekleyin. Bu yazılım herhangi bir normal güncelleme kadar kararlı olsa da, bir şeyler ters giderse diye hepinizin yedeklendiğinden emin olmak iyi bir uygulamadır.

Ayarlar sayfasından indirin

İşte işin kolay kısmı, bu sadece yazılımı indirmenin bir örneğidir ve iPhone’unuz gerisini halleder.

Ayarlar uygulamasına giderseniz (ortada bir dişli ile gri bir arka plana sahip olan) ve ardından Genel adlı sekmeye gidin. Burada, Yazılım Güncelleme adlı bir bölüm bulacaksınız.

Burada bir güncellemeyi hazır bulmanız ve İndir ve Yükle yazan bir düğmeyle beklemeniz gerekir . Daha önce başka bir yazılıma güncelleme yapmadıysanız, iOS 14.5’e geçmeden önce bunu yapmanız gerekebilir.

Burada iOS 14.5 için henüz bir güncelleme görmüyorsanız, önümüzdeki günlerde yapmanız gerekir. Değilse, yazılımı zaten çalıştırıyor olabilirsiniz – ve bu sayfada çalıştırdığınız yazılımın sürümünü size söyleyeceğini bileceksiniz.

İPhone'unuzda iOS 14.5 nasıl edinilir 2

iOS 14.5 nasıl yüklenir?

iOS 14.5 Güncellemesi Nasıl İndirilir? iPhone, iPad ve iPod Touch cihazlarınızda iOS veya iPadOS beta güncellemesini kurmak oldukça kolay. Bu işlem için Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme yolunu izleyin. Ardından sayfanın altındaki “İndir ve Yükle

Yedekleme nasıl geri yüklenir iPhone?

  • Aygıtınızı açın. …
  • Uygulamalar ve Veriler ekranını görene kadar ekrandaki ayarlama adımlarını izleyin ve ardından iCloud Yedeklemesinden Geri Yükle seçeneğine dokunun.
  • Apple Kimliğiniz ile iCloud’a giriş yapın.
  • Bir yedekleme seçin.

iTunes Yedekleme Geri Yükleme Nasıl Yapılır?

  • Aygıtınızı bilgisayarınıza bağlayın. …
  • PC’nizdeki iTunes uygulamasında , iTunes penceresinin sol üstündeki Aygıt düğmesini tıklayın.
  • Özet’i tıklayın.
  • Geri Yükle’yi tıklayın, sonra ekrandaki yönergeleri izleyin.
- Advertisement -

İlginizi Çekebilir

İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz