Perşembe, Temmuz 29, 2021

İPhone’unuzda iOS 14.7 nasıl edinilir

- Advertisement -

Apple iPhone‘ı kullananlar için, cihazla birlikte tanıtılacak en çok beklenen güncellemelerden biri iOS sürümüdür. İOS güncellemelerinin her yıl tanıtılmasıyla, piyasaya sürülmek istediğinizi beklemek ve yazılım güncellemesindeki gecikme nedeniyle kullanamamak gerçekten üzücü olacaktır. Bununla birlikte, iyi haber, Apple’ın iPhone için iOS 14.7‘ye resmi bir güncelleme yayınlaması ve iTunes uygulaması üzerinden indirilebilmesidir.

İPhone’unuzdaki işletim sisteminin en son sürümünü nasıl alacağınızı merak ediyorsanız, cevap oldukça basittir. Bunun nedeni, Apple‘ın iOS‘un en son sürümünü indirebileceğiniz yazılım için bir indirme bağlantısı sağlamasıdır. Uygulamayı indirirken, en son sürümün yüklü olduğundan emin olmayı unutmamalısınız. İşletim sisteminin eski bir sürümü yüklüyse, iPhone‘unuz için işletim sisteminin en son güncellemesini yükleyemezsiniz. İPhone’unuza iOS 14.7‘yi nasıl alacağınızı merak ediyorsanız, indirilebilecek birçok resmi indirme olduğundan yapmak oldukça kolaydır. Bu uygulamaları indirmek için güvenilir bir kaynak seçtiğinizden emin olun.

İPhone’unuza iOS 14.7‘yi nasıl alacağınızı merak ediyorsanız, internette biraz araştırma yapmanız akıllıca olacaktır. Bu işletim sistemi hakkında indirilebilir güncellemeler sunan birçok çevrimiçi web sitesini kolayca bulabilirsiniz. Ancak, diğer indirme programlarında olduğu gibi, bu indirmelere bağlı virüsler ve casus yazılımlar olabilir. İPhone‘unuz için güncellemenin ücretsiz kopyalarını indirmenize izin veren bazı siteleri bile bulabilirsiniz, ancak bunlar virüs ve casus yazılım da içerebilir. Bunun telefonunuza olmasını istemiyorsanız, güncellemenin bir kopyasını satın alırsanız daha iyi olur. Bu şekilde, onaylanmamış bir güncelleme indirme nedeniyle ortaya çıkabilecek tüm güvenlik tehditlerinden ve diğer sorunlardan uzak durabileceksiniz.

Eğer almak için arıyorsanız iOS 14.7 Apple yazılımını yayınladı, ve telefonunuz uyumlu olup olmadığını Şimdi indirmek mümkün olacak: yukarı ve telefonunuzda çalışan, size iyi bir haberimiz var.

iOS 14, telefonunuzun ana ekranının yanı sıra uzun zamandır beklenen Uygulama Kitaplığı, Uygulama Klipleri ve çeşitli diğer özellikleri daha da özelleştirebilmeniz için ana ekran widget’larının tanıtımını da beraberinde getirdi.

iOS 14.7, şirketin en son yazılımıdır ve iPhone 12 serisi cihazlara sahip olanlara yeni MagSafe pil takımı için destek sağlar , ayrıca Apple Card‘da ve daha fazlasında değişiklikler vardır.

Tüm iPhone’ların iOS 14‘ü indiremeyeceğini unutmayın – iPhone 6S’ten daha eski olan hiçbir şey iOS 14’ün tam sürümünü alamaz. iPhone’unuz uyumluysa, cihazınızı güncellemek için adım adım talimatlar için aşağı kaydırın iOS 14‘e.

  • En iyi iOS 14 ipuçlarını ve püf noktalarını seçtik
  • Dikkat etmeniz gereken tüm iOS 14 sorunları
  • iOS 15 hakkında şu ana kadar bildiklerimiz

iOS 14.7’yi almadan önce iPhone’unuzu yedekleyin

İPhone'unuzda iOS 14.7 nasıl edinilir 1

Her zaman olduğu gibi, yazılımı güncellemeden önce telefonunuzu yedeklemenizi öneririz.

Herhangi bir şey yapmadan önce uygulamalarınızı ve verilerinizi yedekleyin. Bu yazılım herhangi bir normal güncelleme kadar kararlı olsa da, bir şeyler ters gittiğinde hepinizin yedeklendiğinden emin olmak iyi bir uygulamadır.

iPhone’unuzu nasıl yedeklersiniz?

Ayarlar sayfasından indirin

İşte işin kolay kısmı, bu sadece yazılımı indirmek için bir durum ve gerisini iPhone’unuz halledecek.

Ayarlar uygulamasına (ortada bir dişli bulunan gri bir arka plana sahip olan) giderseniz ve ardından Genel adlı sekmeye giderseniz. Buranın altında, Yazılım Güncelleme adlı bir bölüm bulacaksınız.

Burada, İndir ve Yükle yazan bir düğmeyle hazır ve bekleyen bir güncelleme bulmalısınız . Daha önce başka bir yazılıma güncelleme yapmadıysanız, iOS 14.7’ye geçmeden önce bunu yapmanız gerekebilir.

Henüz burada iOS 14.7 için bir güncelleme görmüyorsanız, önümüzdeki günlerde yapmalısınız. Değilse, yazılımı zaten çalıştırıyor olabilirsiniz – ve bu sayfada çalıştırdığınız yazılımın sürümünü size söyleyeceğinden bunu bileceksiniz.

- Advertisement -

İlginizi Çekebilir

İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz