Pazartesi, Ekim 25, 2021

Instagram Profilime Kim Baktı *2021 Tüm Detaylar

- Advertisement -

Instagram Profilime Kim Baktı, Instagram‘ın profilinizde kimlerin olduğunu görmenin yerleşik bir yolu yoktur, çünkü bu temelde mümkün olan en kötü gizlilik sorunu olur. Bir düşünün: İnsanların profillerine tıkladığınızda görebileceklerini bilseydiniz, Instagram’ı daha az kullanmaz mıydınız? Bu nedenle, yararlanabileceğiniz uygulama içi izleme sistemi yoktur.

Peki Instagram’a kimin baktığını görmek için meraklı bir kız ne yapabilir?

Instagram için üçüncü taraf uygulamaları hakkındaki gerçek
Elbette üçüncü taraf uygulamaları indirin. Ancak son zamanlarda Instagram‘ınızda tam olarak kimlerin bulunduğunu size söyleyeceğini iddia eden birçok uygulama olsa da, gerçek şu ki bunların hepsi sahte. Göre Okuyucunun özeti röportaj güvenlik kartın’ın araştırma ve geliştirme müdürü Alex Heid ile, bunu yaptığını iddia eden uygulamalar büyük olasılıkla rastgele kullanıcı adları alıyor ve hizmeti her çağırdığınızda farklı bir liste oluşturuyor ve aynı zamanda verilerinizi takip ediyor.

Bu, tüm uygulamaların yalancı olduğu anlamına gelmez. Kullanıcıların takip ettikleri (veya takibi bırakanlar ) hakkında biraz daha fazla bilgi almaları için en sevilen uygulamalardan biri , iPhone İOS ve Android için kullanılabilen Followmeter’dır . Size profilinizi ziyaret eden kişilerin adlarını söylemez, ancak son zamanlarda sizi takip etmeyi bırakan veya sizi takip etmeyen kimi takip ettiğiniz gibi ek ölçütler sağlar. Bu gerçekte manuel olarak kontrol edebileceğiniz verilerdir, bu nedenle doğru olma olasılığı çok daha yüksektir.

Instagram Profilime Kim Baktı *2021 Tüm Detaylar 1

İşletmeler ve içerik oluşturucular için Instagram hesapları

Instagram uygulamasına bağlı kalmak istiyorsanız, daha fazla bilgi almak için atabileceğiniz bazı adımlar da var. İşletme ve içerik üretici hesapları, kullanıcılara ulaşılan hesapların miktarı, içerik etkileşimleri ve bireysel gönderilerinizi kaç kişinin kaydetmiş olabileceği hakkında genel bir bakış gibi ek bilgiler sağlar.

Herkes, profil sayfasının sağ üst köşesindeki üç çubuğu tıklayıp ardından “Ayarlar” a dokunarak hesabını bir işletme veya içerik oluşturucu hesabıyla değiştirebilir. (Not: Etkinleştirmek için Instagram uygulamasını kullanmanız gerekir.) Oraya vardığınızda, “Hesap” a dokunun ve “İşletme Hesabına Geç” veya “Oluşturucu Hesabına Geç” yazan mavi bağlantılara gidin. Ziyaretçilere bir işletme veya içerik oluşturucu hesabı olduğunuzu bildirmek için profilinizde “Blogger” veya “Eğlenmek İçin” gibi bir başlık görüntülemek isteyip istemediğinizi seçebilir veya bu başlığı gizli tutabilirsiniz.

Sizi tam olarak kimin gördüğünü göremeyebilirsiniz, ancak en azından bu şekilde biraz daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Instagram Profilime Kim Baktı *2021 Tüm Detaylar 2

Instagram hikayeleri

Elbette, kullanıcılar her zaman Instagram hikayelerini kimin görüntülediğini görebildiler. Hikayenizin bittiği 24 saat boyunca, hikayenizin sol alt köşesindeki simgeye tıklayabilirsiniz, bu simgeyi gören kişilerin bir listesi görüntülenir. En sonunda! Bazı sağlam cevaplar!

Bu listenin içeriğinizle en çok kimin ilgilendiği sırasına göre görüntülendiğine dair söylentiler var, diğer bir deyişle, profilinizi en çok beğenen / yorumlayan / tıklayan kişilerin en üstte olacağı söyleniyor. Bunun doğru olmasını dilerken, Instagram Home‘un ürün lideri Julian Gutman, Daha sonra röportaj aslında bunun tam tersi. Liste öncelik hesapları seni bu yüzden gerçekten sadece kendinizi teşhir ediyor, bundan en çok etkileşim.

instagram profilime kim baktı ücretsiz kimin görüntülediğini nasıl anlıyorsunuz? Cevap, gerçekten yapamazsınız. Ama muhtemelen Instagram hesaplarımıza kimin tıkladığına takılıp kalamayacağımız iyi bir şey. Belki bu şekilde, eski sevgililerimizin en iyi öz çekimlerimizi gördüklerini sessizce umarak sonunda yolumuza devam edebiliriz.

Instagram profilimi kimin kontrol ettiğini öğrenin!

Benim gibiyseniz, muhtemelen Instagram hesabınıza bakan ve resimlerinize yorum yapan kişi sayısını kaybettiniz. Tüm ciddiyetimle, insanların yorum yaptığı her resmi kontrol etme alışkanlığı edindim ve bu beni deli ediyor! Bazı insanlar rastgele şeyler yayınlamayı sever, ama eminim burada bazı iyi şeyler vardır. Sorun şu ki, hesabı günlük olarak kontrol eden bir ton insan var ve yüzden fazla yayın (ve genellikle daha fazla) yaptıkları için, onlardan kurtulmamın bir yolu yokmuş gibi hissetmeye başlıyorum ve bu yüzden Instagram profilimi kimin kontrol ettiği hakkında merak etmeye başlıyorum.

 

Instagram casusluğu” adlı bir çevrimiçi hizmeti öğrenmem çok uzun zaman önce değildi. İnsanların başkasının Instagram sayfasında casusluk yapmasına izin veren bir hizmettir! Daha önce yaptıklarıma çok benziyor, ancak şimdi, kişinin yayınladığını görmek yerine, aslında tüm etkinliklerini sayfada görebilirsiniz! Gördüğünüz gibi, Instagram profilimi kimin kontrol ettiğinin arkasındaki tüm amaç, zamanımı çevrimiçi olarak nerede geçirdiğimi bulmaktı ve bu bilgilerle alakalı olmayan bir şey yayınlamadıklarından emin olabilirim. Aslında, sayfalarında yayınlanmaması gereken hiçbir şeyi yayınlamadıklarına neredeyse eminim!

Bu program, Google genel verilerine erişimin yanı sıra Instagram özel verilerine erişerek çalışır. Her iki hizmet de sizin için çalıştıktan sonra, tek yapmanız gereken yazılımı yüklemektir ve sizin için çalışmaya başlar. Birkaç dakika içinde resimleriniz hakkında yorum yapan kişiler, gönderildikleri konumlar ve hatta telefon numaraları gibi kişisel bilgiler de dahil olmak üzere her şeyi görebileceksiniz!

- Advertisement -

İlginizi Çekebilir

İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz