Hello neighbor 2018 sistem gereksinimleri

- Advertisement -
- Advertisement -

Hello neighbor alpha lar devam eden yolculundan ardından tam sürüm sonunda 29 Agustos 2017 tarihinde çıkacak. E3 2017 fuarında tanıtılan oyun Xbox One, Microsoft Windows, Mac OS platformlarda oynanabilecek.Korku oyunu olan oyun kötü komşuların bodrumlarında ne sakladığını bulmaya çalışıyor.

Hello neighbor oyunun en dikkat çeken başka özelliği ise konusu grafikleri ve yapay zekası ile ön planda olması gerekiyor. Hello neighbor sistem gereksinimleri ise en az 6 Gb ram olması ve GTX serisi bir ekran kartı işinizi görecektir.

Aşağıdaki Hello neighbor oynanış videosunu incelemeyi unutmayın.

Hello neighbor 2018 sistem gereksinimleri minumum 

İşletim Sistemi : Windows 7 ve üstü.

İşlemci: i5 ve üstü.

Bellek: 6 GB RAM ve üstü.

Ekran Kartı: GTX 770 ve üstü.

Depolama Alanı: Sadece 2GB!

Hello neighbor oynanış video

Acun Ilıcalı Yeni Bir Platform Kuruyor! Exxen Nedir?

Acun Ilıcalı, birçok televizyon programında sunuculuk yapmış olup bazı dizilerde de roller almış bir ünlüdür. TV8 televizyon kanalını sahiplenmesinin ardından televizyon sektöründe...

Evde Sıkılınca Yapılabilecek 8 Aktivite!

Evler içerisinde tıkıldık kaldık dediğinizi duyar gibiyiz. İşte artık bu sıkıntı hissini şu anda okuduğunuz liste sayesinde aklınızda kendinize uygun bir fikir edinip unutabileceksiniz.

Amazon, çalışanlardan güvenlik nedeniyle TikTok uygulamasını kaldırmasını istiyor

The New York Times'ın haberine göre Amazon, güvenlik riski nedeniyle çalışanlarının TikTok uygulamasını kaldırmasnı isteyen bir e-posta gönderdi. Gazete,...

İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here