Pazar, Ekim 24, 2021

Googledrive MP3

- Advertisement -

Google, Googledrive MP3 adlı yeni bir hizmet sundu. Sadece arama kutusuna bir anahtar kelime yazarak istediğiniz bilgileri almak çok kolaydır. Şarkının adını biliyorsanız, Google Drive mp3 arşiv arama kutusuna girebilirsiniz ve bu şarkı hakkındaki bilgileri görüntüler. Sanatçının adı, şarkı adı, albüm adı ve şarkının süresi gösterilecektir. Şarkının sözlerine sahipseniz, Google Drive direct link kelimeleri arama kutusuna yazarak da şarkı sözlerini alabilirsiniz.

Bu yenilikçi Mp3 Google Drive hizmeti kullanmanın avantajı, anında sonuç verebilmesidir. Anahtar kelimede veya arama kutusundaki tümceciği anahtarlayıp, sonuçları geri alırsınız. Bu istediğiniz kadar yapılabilir, bu nedenle çok yavaş bir insan olmadığınız sürece, her zaman ilgili bilgileri alırsınız. Googledrive MP3 kullanmanın diğer avantajı, aramanın tamamını kaydedebilirsiniz ve gelecekteki referanslar için kullanılabilir olacaktır. Her sonucu gözden geçirip ihtiyaçlarınıza en uygun olanı bulabilirsiniz.

Googledrive MP3 1

Googledrive MP3, çeşitli şarkıları ücretsiz olarak indirebileceğiniz inanılmaz bir sitedir. Siteyle bir hesap oluşturmanız ve en sevdiğiniz şarkıları yüklemeniz gerekecektir. Hesabınızı yaptıktan sonra, seçtiğiniz şarkıyı arayabilir ve ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Bu Google Drive links harika bir eğlence kaynağıdır ve para harcamadan en sevdiğiniz müziği dinlemek için kullanabilirsiniz. Kayıt ücreti de yoktur ve yalnızca bir kez sınırsız müzik indirmesi alabilirsiniz. Ayrıca, istediğiniz zaman erişebileceğiniz sınırsız müzik videosu da vardır. Bu siteyle ilgili en iyi şey, bir PC, dizüstü bilgisayar veya cep telefonunda olsanız bile dosyaları indirmenize izin veriyor olmasıdır.

Google Drive video downloader, İzlemek istediğiniz şarkının adını yazarak aramanıza başlayabilirsiniz. Arama tamamlandığında, aşağıda gösterildiği gibi bağlantıların listesini alacaksınız. Bağlantının her biri aradığınız şarkıya bağlıdır. Google Drive player Şarkıyı dinlemek için bağlantılardan herhangi birine tıklayabilirsiniz. Sayfaya yer işareti koymak isterseniz, ekranın üst kısmındaki “Yer İşareti” ne tıklamanız yeterlidir.

Bu Download link generator sitenin bir başka özelliği, bir şarkıyı tekrar tekrar dinlemek istiyorsanız, bilgisayarınızın sabit sürücüsüne kaydedebilmeniz ve istediğiniz zaman yükleyebilmeniz olacaktır. Arka planda oynatma, tekrarlama, dinlemeyi atlama ve tekrarlama gibi birçok özellik de vardır. Şarkının sözlerini görmek isterseniz “Sözler” sekmesine tıklayabilirsiniz. Ses kısmı normalde soldan sağa çalınır ve “dinlenen sekmesine” tıklayarak değiştirilebilir.

Son olarak, Google Drive mp4 download sitede gezinmek kolaydır ve etiketler, geçmiş, indirmeler vb. Bu sitenin popüler bir işlevi “MP3 İndir” dir. Bu, Googledrive MP3‘i doğrudan bilgisayarınıza indirmenizi sağlayan web sitesi tarafından sunulan ücretsiz bir araçtır. Ücretli hizmetleri kullanmayı tercih ederseniz, aynı alanı kullanabilirsiniz, ancak ücretsiz alana erişmek yerine, küçük bir ücret ödeyebileceğiniz ücretli alana erişebilirsiniz.

Sonuçta, bu site internetten müzik indirmek için yararlı bir araçtır. Başka benzer siteler de var, ancak bana göre, bu müzik açısından mevcut olanın en iyisi. Müzik indirmenin güvenilir ve hızlı bir yolunu arıyorsanız, hiçbir şey harcamanızı gerektirmediği için bu siteyi tavsiye ederim.

Google Drive a nasıl girilir?

Adım: drive.google.com adresine gidin

Bilgisayarınızda drive.google.com adresine gidin. Aşağıdakileri içeren “Drive’ım” bölümünü görürsünüz: Yüklediğiniz veya senkronize ettiğiniz dosyalar ve klasörler. Oluşturduğunuz Google Dokümanlar, E-Tablolar, Slaytlar ve Formlar dosyaları

Google Drive hesabı nasıl açılır?

  • drive.google.com adresine gidin.
  • Kullanıcı adınız ve şifrenizle Google hesabınıza giriş yapın. …
  • Bir dosyayı çift tıklayın.
  • Bir Google Dokümanı, E-Tablosu, Slaytlar sunusu, Formu veya Çizimini açarsanız bu öğe ilgili uygulama kullanılarak açılır.

Google Drive nedir ve nasıl kullanılır?

Google Drive, Google tarafından oluşturulmuş olan, yönetilen bir dosya ve senkronizasyon hizmetidir. Size bilgisayar ve telefon arasında ki senkronizasyonu sunabilir ya da direkt olarak farklı bilgisayarlardan da drive üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.

Google Drive Güncelleme Nasıl Yapılır?

  • Dosyayı sağ tıklayın ve Sürümleri yönet’i seçin.
  • Yeni sürümü yükle’yi tıklayın ve bilgisayarınızdan bir dosya seçin.
  • Yeni sürümün yüklenmesi tamamlandığında Kapat’ı tıklayın.

Google Drive herkes görebilir mi?

Dosyalarınız onları paylaşmayı seçmediğiniz sürece gizli kalır. Dosyaları: Bağlantı üzerinden bir kullanıcıyla veya birkaç kullanıcıyla paylaşabilirsiniz. Herkese açık hale getirerek herkesle paylaşabilirsiniz.

Google Drive erişim izni nasıl alınır?

  • Dosyayı açın.
  • “İzne ihtiyacınız var” sayfasında Erişim iste’yi tıklayın.
  • Dosyanın sahibi, onay isteyen bir e-posta alır. Dosyanın sahibi isteğinizi onayladıktan sonra bir e-posta alırsınız.
- Advertisement -

İlginizi Çekebilir

İlginizi Çekebilir

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz