Pazar, Eylül 26, 2021

Google IO 2021, Sanal Olacak

- Advertisement -

Google I/O 2021, geçen yılki iptal edilen etkinliğin ardından yalnızca sanal olacak

Google IO 2021 davetleri, bu yıl sanal bir etkinlik olacağını ve 18-20 Mayıs tarihleri ​​arasında açılış konuşması ve geliştirici oturumları da dahil olmak üzere herkesin etkinliği izlemeye açık olacağını onayladı.

Google hesabı olan herkes şimdi Google I/O web sitesine kaydolabilir .

Bu, Google IO 2019‘dan bu yana ilk etkinlik olacak – geçen yıl 12-14 Mayıs için planlanan Google IO 2020, korona virüs salgını nedeniyle Mart 2020’nin sonlarında tamamen iptal edildi .

En son toplantıda toplandığımızdan bu yana geçen iki yıl içinde Android 12, yıl ortası Google Pixel 5‘a ve yıl içinde gelmesini beklediğimiz Google Pixel 6 ile diğer Google ürünleri ve çabaları hakkında her şeyi duymayı umuyoruz. Kıyı Şeridi Amfitiyatro 2019’da.

Google IO 2021, Sanal Olacak 1

Ne, bilmece yok mu?

Tipik bir yılda, Google, IO etkinliği için planlarını sürdürür, ancak şifreli bir bulmacanın yayınlanması, o yılın temasını ve etkinlik tarihlerini bulmak için interneti yarışlara çıkarır.

Devam eden korona virüs salgınının kasvetli tonu göz önüne alındığında, Google, olayla ilgili bilgileri halka açık davetler aracılığıyla yayınladı. Ama hala bir bulmaca var ve çözülmesini sabırsızlıkla bekliyoruz – şimdiye kadar, bulmaca öznitelikleri için boş harflerle ünlü bir alıntıya benziyor: “Bir fikre ilk kimin ulaştığı çok az önemli, daha çok önemli olan, o fikrin ne kadar uzak olduğu. gidebilir.

Google Bulmaca’yı buradan çözebilirsiniz .

- Advertisement -

İlginizi Çekebilir

İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz