Cumartesi, Ekim 23, 2021

Forstalk Nedir ve Güvenli mi?

- Advertisement -

Forstalk nedir, Instagram ile ilgili sorular gün geçtikçe arttı. kişisel veya herkese açık fotoğraflarınızı paylaşmanıza izin veren en popüler fotoğraf ve video paylaşım uygulamasıdır. Uygulama üzerinden indirdiğiniz videoların, Instagram hesabınızı kimin kontrol ettiğini ve resimlerinizi özel olarak takip ettiğini söylemeden film izlenme sayısını belirlemeniz mümkün.

Düzenli bir Instagram kullanıcısıysanız, fotoğraflarınızla birlikte Instagram sayfanızı kontrol etmeyi tercih eden önemli hayranlarınız olması büyük bir olasılıktır. Neyse ki, Instagram profilinizi kimin kontrol ettiğini bilmenin yolları var. Ayrıca Instagram’ınızı kimin görüntülediğini de biliyor olabilirsiniz. Bu etkileşim ölçümlerini gözlemleyebilmeniz için Instagram analitik hizmetleri mevcuttur. Forstalk, Stalkci ve Bloklu.com gibi hizmetler şu anda ham görüntüleme verilerini ölçmez, ancak incelemeler, beğeniler ve paylaşılan URL’ler aracılığıyla yayınlarınızla kaç kişinin etkileşime girdiğinin gibi özellikler taşıdığını söylüyor yalnız bu tarz sitelere ve uygulamalara çok güvenmeyiniz.

Forstalk Nedir ve Güvenli mi? 1

Instagram, Facebook Inc. tarafından düzenlenen en popüler fotoğraf paylaşım uygulamaları arasında yer alıyor. Bu yıl lansmanından bu yana son derece popüler oldu. Instagram’ın bir milyondan fazla aktif kullanıcısı var.

Instagram Profilinize Kimin Baktığını Nasıl Görebilirsiniz?

Birçok kullanıcı, gizliliklerini kışkırtmak için Instagram‘a atıfta bulundu. Kişisel bir hesabınız olmadığında herkes raporunuzu ve gönderilerinizi kontrol edebilir. Evet! Herkese açık yalnızlık içeren bir Instagram faturanız varsa, bu, çevrimiçi olan herkesin Instagram’ınızı görebileceği ve bunu bilemeyeceğiniz anlamına gelir. Instagram’daki hesap görünümleriniz hakkında neden bilmeniz gerektiğine dair birkaç faktör.

Birçok kişi Instagram‘ı mahremiyetlerini kışkırtmakla suçladı. Herkesin profilinizi görebilmesi endişe verici olabilir. Bu itibarla ilgili değil. Instagram raporunuzu bir süre kullanmazsanız, muhtemelen bir sürü bilinmeyen kullanıcı tarafından değerlendirilmiştir. İnsanların Instagram profilinizi kimin görüntülediğini bilmek istemesinin birçok nedeni vardır ve bunlar sadece birkaçıdır. Ayrıca Instagram’ımı Kimler Ücretsiz Görüyor ve Instagram Resimlerime Kimin Baktığını Görebilir miyim ?

Instagram sayfanızı kimlerin görüntülediğini kontrol etmek, kabul sıralamanız için size tavsiyede bulunacaktır. Örneğin, bir lise öğrencisiyseniz, popülerlik her şey demektir. Kolejinizden hangi kullanıcının hesabınızı ziyaret ettiğini görebilirsiniz. Çok fazla takipçiniz yoksa, o kadar popüler değilsiniz.

Instagram Profilinizi kaç kişinin kontrol ettiğini hiç merak ettiniz mi? Ve Instagram profilinizi kimin kontrol ettiğini nasıl kontrol edebilirsiniz? Bugün bu yazıda, profilinizi kimin kontrol ettiğini nasıl bulacağınızı tartışacağız. Instagram kullanıcılarının son zamanlarda profilinizi kontrol eden tüm kullanıcıların listesini kontrol etmesine izin veren birçok 3. parti hizmet var.

Forstalk

Forstalk, Instagram için kullanılabilen bir uygulamadır, Instagram hesabınızı kimin kontrol ettiğini görmenizi sağlar. Hesabınızı ziyaret eden her kullanıcıyı görmek için bu özelliği 24 saat açık tutabilirsiniz. Uygulamanın yönetimi ve kullanımı kolaydır.

Stalkci

Stalkci ayrıca Instagram Hesabınızı kimin kontrol ettiğini kontrol etmek için çok popüler bir uygulamadır. Bu uygulama hem iOS hem de Android için kullanılabilir. Stalkci, o Instagram profilinizin 200’e kadar son görünümünü görmenizi sağlar.

Hesabınızı gizli tutun

Gönderilerinizi herkesin görebileceği kendi Instagram hesabınızda paylaşmak güzel bir duygu. Ancak, Instagram profilinizi kimin görüntülediğini gösteren bir uygulama gibi davranarak Instagram hesabınızı hedef alacak çok sayıda kötü amaçlı yazılım her zaman vardır, ancak faydaları zararlı olabilir.

Snapchat türünde bir güncellemeyle, Instagram‘ın önceki birkaç revizyonu, 24 saat sonra kaybolabilecek fotoğrafları ve filmleri paylaşmanıza olanak tanır. Hikayelerinizde, Insta raporlarınızı kimlerin görüntülediğini kontrol edebileceğiniz bir bölüm var ve ayrıca, bu sayede size ne zaman cevap verebilirlerse, geçmiş yanıtlarınızı yalnızca okuyucularınıza kadar kontrol edebileceksiniz.

Bu yeni özelliğin yardımıyla Instagram kullanıcıları artık Instagram profilini kimin görüntülediğini kontrol ederek gerçek hayranlarını ve kimlerin onları gözetlediğini öğrenebiliyor.

Forstalk Nedir?

Forstalk nedir, Sosyal medyanın güçlü ekiplerinden Instagram profilinize bakanları görmenize yardımcı olabilecek bir uygulama araçıdır. Forstalk uygulama aracı sayesinde kimlerin sizinle ilgili fotoğraflarınızı izlediğini, kendi profilinize baktığını anlayabilecek ve gizli stalker’ları keşfedebileceksiniz. Bu, Forstalk Nedir sorusuna yanıt bulmak için web sitesine girerek geniş detayla incelemeyi de yapabilirsiniz. Sosyal medya mecralar artık insanların en çok vakit geçirdiği alanlardan biri olmuştur. Bu sebeple kimin profillerine baktığını merak ediyor iseniz, fotoğraflarınızın nasıl incelendiğini bilmek istiyorisek. Bu hizmeti sunan Forstalk kolay kullanımı sayesinde tercih edilen uygulamalardan en önemlisi oluyor.

Forstalk Güvenilir mi?

Forstalk, Sosyal medya devi Instagram kullanıcılarına sunduğu en önemli özellik ”Profilinize bakanları görme” çalışmamaktadır. Forstalk tamamen güvensiz olup, zararlı bir araç olarak görülmektedir. Forstalk‘ı bir defa bile kullanmış kullanıcıların ivedik bir şekilde hesaplarını güvene almaları gerekmektedir olup, Forstalk kullanıcıların verileri bu araç tarafından işlenebilir, izin paylaşımlar yapabilir ve anlaşılmayan beğeni yorumlara neden olabilir.

Forstalk kullanmadan önce lütfen güvenliğinizden endişe duymanız gerekiyor. Aksi halde verileriniz başkalarının eline gecebilir. İşte bu sebepten dolayı Forstalk güvenilir değildir.

- Advertisement -

İlginizi Çekebilir

İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz