Pazartesi, Haziran 14, 2021

İzlemeniz Gereken Filmlerden En İyi 41 Aşk Sözleri

- Advertisement -

İzlemeniz Gereken En iyi 41 Aşk Sözleriy’le ilgili Notebook ve Casablanca gibi romantik filmlerin klasik olmasının bir nedeni var . Bu favorilerin hepsinin ortak bir yanı var: Duyduğunuz anda eritmenizi sağlayan aşk sözleri veriyorlar. Ne demek istediğimi biliyorsun Notebook’da Noah’ın Allie’ye “Bize ne olursa olsun, seninle geçirdiğim her gün hayatımın en güzel günüdür” dediği sahneyi gördüğünüzde aldığınız duygudur.

Bunun gibi filmlerden söz alıntılar sizi mutlu gözyaşları ve bazen de pek de mutlu olmayan gözyaşları ağlatır, çünkü sonunu gördünüz ve görmediyseniz, tüm ihtişamı hak ettiği için onu mahvetmeyeceğim.

En iyi romantik film alıntılarının her zaman yoğun, tutkulu bir aşkla ilgili olduğu anlamına gelmez. Yasaklanmış ya da karşılıksız aşkla ilgili filmlerde her zaman, tekrar oynamaya devam etmek isteyeceğiniz bu harika tek satırlıklar ya da monologlar bulunur.

İzlemeniz Gereken Filmlerden En İyi 41 Aşk Sözleri 1

Ve elbette, belki de, onlar uzaklaşmadan önce hayatınızın aşkına duygularınızı itiraf etmek için bir havaalanında koşarken ya da hayallerinizin geri kalanını geçirmek istediğinizi söylerken yağmurda dururken bulamayacaksınız. onlarla hayat. Ama daha önce yaptıysanız, bu filmler sayesinde tam olarak ne söyleyeceğinizi bileceksiniz.

41 aşk sözleri ihtiyacınız olması durumunda, filmlerden en unutulmaz aşk alıntılarını aramaya artık gerek yok.

 1. “Hiç tanışmasak bile seni özleyeceğimi düşünüyorum.” Düğün Tarihi (2005)
 2. “Ay’ı mı istiyorsun? Sadece kelimeyi söyle, etrafına bir kement atacağım ve aşağı çekeceğim.” Harika Bir Hayat (1946)
 3. “Benimle konuşma şeklinden ve saçını kesme şeklinden nefret ediyorum.
 4. Arabamı kullanma şeklinden nefret ediyorum.
 5. Bakmandan nefret ediyorum.
 6. Büyük aptal savaş botlarından ve aklımı okuma şeklinden nefret ediyorum.
 7. Senden o kadar nefret ediyorum ki bu beni hasta ediyor; hatta kafiye yapıyor.
 8. Bundan nefret ediyorum.Her zaman haklı olandan nefret ediyorum.
 9. Yalan söylemenden nefret ediyorum.
 10. Beni güldürdüğünden nefret ediyorum, senden daha da kötüsü Ağlat beni.
 11. Etrafta olmaman ve aramamandan nefret ediyorum.
 12. Ama çoğunlukla senden nefret etmeme biçimimden nefret ediyorum.
 13. Yakın bile değil, azıcık bile, hatta herşey.” Senden Nefret Ettiğim 10 Şey (1999)
 14. “Seni çok seviyorum, muhtemelen kimsenin başka bir insanı sevebileceğinden daha fazla seviyorum.” 50 İlk Tarih (2004)
 15. “Ama aşkımız … Rüzgar gibi. Göremiyorum ama hissedebiliyorum.” Hatırlanacak Bir Yürüyüş (2002)
 16. “Sanırım senden vazgeçmek istemiyorum.” Bend It Like Beckham (2002)
 17. “Hayatının aşkıyla karşılaştığında zaman durur ve bu doğru derler.” Büyük Balık (2003)
 18. “Keşke senden nasıl ayrılacağımı bilseydim.” Brokeback Dağı (2005)
 19. “Sıkı çırpılmış kahverengi şekerden daha mükemmel bir dizisin.” Kahverengi Şeker (2002)
 20. “İşte sana bakıyor, evlat.” Casablanca (1942)
 21. “Bana herhangi bir söz verebilirsen, üzgün ya da emin olamadığın ya da tam inancını kaybettiğinde, kendini benim gözlerimle görmeye çalışacağına söz ver.” PS Seni Seviyorum (2007)
 22. “Beni, bedenimi ve ruhumu büyüledin ve seviyorum … seviyorum … seni seviyorum.” Pride And Prejudice (2005)
 23. “Bazı aşk hikayeleri epik roman değildir. Bazıları kısa hikayelerdir, ancak bu onları sevgiyle daha az doldurmaz.” Seks ve Şehir (2008)
 24. “Benim için asla yaşlanmayacak, solmayacak ve ölmeyeceksin.” Aşık Shakespeare (1998)
 25. “Milyonlarca küçük şey, hepsini topladığınızda, birlikte olmamız gerektiği anlamına geliyordu … ve bunu biliyordum. Bunu ona ilk dokunduğumda biliyordum. Eve dönmek gibiydi, sadece Hiç tanıdığım ev yoktu. Sadece arabadan ona yardım etmek için elini tutuyordum ve biliyordum. Bu sihir gibiydi. ” Seattle’da Uykusuz (1993)
 26. “Aşkım, küçük sonsuzluğumuz için ne kadar minnettar olduğumu anlatamam. Bunu dünya için takas etmem. Bana sayılı günler içinde sonsuza kadar verdin ve minnettarım.” Yıldızlarımızdaki Hata (2014)
 27. “Bu yüzden kolay olmayacak. Gerçekten zor olacak; bunun üzerinde her gün çalışmamız gerekecek, ama bunu yapmak istiyorum çünkü seni istiyorum. Hepinizi sonsuza kadar, her gün istiyorum. Sen ve ben … Her gün.” The Notebook (2004)
 28. “Sana tekrar söylemek istiyorum, seni seviyorum. Aşkımız labirentteki ip, yüksek telli yürüteçin altındaki ağ, bu garip hayatımda güvenebileceğim tek gerçek şeydi. Bu gece ben Sana olan aşkımın bu dünyada benden daha fazla yoğunluğa sahip olduğunu hissediyorum, kendim, sanki benden sonra oyalanacak ve seni çevreleyecek, seni tutacak, seni tutacakmış gibi. ” Zaman Yolcusu’nun Karısı (2009)
 29. “Ve böylece aslan kuzuya aşık oldu.” Twilight (2008)
 30. “Bu gece buraya geldim çünkü hayatının geri kalanını biriyle geçirmek istediğini anladığında, hayatının geri kalanının bir an önce başlamasını istiyorsun.” Harry Sally ile Tanıştığında (1989)
 31. “Sık sık öpülmelisin ve nasıl olduğunu bilen biri tarafından.” Rüzgar Gibi Geçti (1939)
 32. “Kalan gücümle seni sevdiğimi söylemek istiyorum. Her zaman sahip oldum. Her gün seninle olmak için hayalet olarak yanına sürükleneceğim. En karanlık yere sürülsem bile aşkım olacak beni yalnız bir ruh olmaktan alıkoy. ” Crouching Tiger, Hidden Dragon (2000)
 33. “Ben mi? Her şeyden korkuyorum. Gördüklerimden korkuyorum, yaptığım şeyden, kim olduğumdan ve en önemlisi bu odadan çıkıp asla hissetmemekten korkuyorum. hayatımın geri kalanı seninleyken hissettiğim gibi. ” Dirty Dancing (1987)
 34. “Senden hoşlanmadığım hiçbir şey göremiyorum.” Lekesiz Aklın Ebedi Güneş Işığı (2004)
 35. “Bazı insanlar erimeye değer.” Frozen (2013)
 36. “İnsanlar böyle yapar. Zıplarlar ve uçabileceklerini Tanrı’ya umut ederler. Çünkü aksi halde, bir kaya gibi düşüp aşağıya, ‘Neden ben zıpladım?’ Diye merak ederiz. Ama işte buradayım, Sarah, düşüyorum. Ve bana uçabileceğimi hissettiren tek kişi var. Bu sensin. ” Hitch (2005)
 37. “Aptalca görünmek istemiyorum, ama unutma seni buraya getiren şey aşktır. Ve bu kadar aşka güvendiyseniz, şimdi paniğe kapılmayın. Ona sonuna kadar güvenin.” If Beale Street Could Talk (2018)
 38. “Bak, bence, yapabileceğin en iyi şey, seni tam olarak ne olduğun için seven birini bulmaktır. İyi ruh hali, kötü ruh hali, çirkin, güzel, yakışıklı, neye sahipsin, doğru kişi hala düşünecek Güneş kıçından parıldıyor. Yapışmaya değer türden bir insan. ” Haziran (2007)
 39. “Söylemeye çalıştığım şey, seni 11 yaşımdan beri seviyorum ve bu bok bitmeyecek.” Aşk ve Basketbol (2000)
 40. “Aşk tutkudur, takıntıdır, onsuz yaşayamayacağın biri. Diyorum ki, başının üstüne düş. Deli gibi sevebileceğin ve seni eskisi gibi sevecek birini bul. Onu nasıl buluyorsun? Peki, unutuyorsun kafan ve kalbini dinliyorsun. Ve ben hiçbir kalp duymuyorum.Çünkü gerçek şu ki, tatlım, hayatını bu olmadan yaşamanın bir anlamı yok. Yolculuğu yapmak ve derinden aşık olmamak, peki, yaptın Hiç bir hayat yaşamadı. Ama denemelisin, çünkü denemediysen, yaşamadın. ” Joe Black ile tanışın (1998)
 41. “Öğreneceğiniz en büyük şey, karşılığında sadece sevmek ve sevilmektir.” Moulin Rouge (2001)
- Advertisement -

İlginizi Çekebilir

İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz