Cuma, Temmuz 30, 2021

Film İndirme Sitesi Arayanlar *2021 Yeni

- Advertisement -

Film indirme siteleri her yerde bulunabilir, ancak ne aradığınızı bilmiyorsanız bulmak kolay değildir. Her şeyden önce, ne tür filmler indirmek istediğinizi bilmeniz gerekir. Film indirme sitelerinin çoğunu çevrimiçi olarak alabilirsiniz, ancak en iyi indirme deneyimini sunanlar yalnızca birkaç film sunanlardır. Bunun nedeni, her sitenin sadece sınırlı miktarda film sunması ve bu siteden daha fazla film siteleri ücretsiz indirmek istemediğinize karar verdiğinizde zamanınızı boşa harcamış olmasıdır.

Eski filmler veya yeni filmler arıyorsanız önemli değil, ihtiyaçlarınıza uygun bir film indirme sitesi var. Klasik filmleri veya en son gişe rekorları kıran filmleri seviyorsanız, bunları size sunacak bir site var. Tek yapmanız gereken en sevdiğiniz film başlığını yazmak ve hiç vakitsiz olarak indirmeye başlayabilirsiniz. Site yasal olduğu ve filmlerin kalitesi iyi olduğu sürece, istediğiniz kadar film indirmekte sorun yaşamamalısınız. Gerçekten bu kadar basit ve hızlı.

Film İndirme Sitesi Arayanlar *2021 Yeni 1

Mükemmel film indirme sitesini ararken, birçok ekstra sunduğundan da emin olmak istersiniz. Çoğu film indirme sitesi, ilk 30 gün için bir indirme garantisi ve bir para geri ödeme garantisi sunacaktır. Bu, site sahibinin sitelerinin yasal ve kullanımı güvenli olduğundan emin olmasını sağlar. Bir filmi sadece yasadışı olduğunu öğrenmek için indirmekten daha kötü bir şey yoktur. Bu site ürünlerinin% 100 arkasında durmalıdır, çünkü internetten bir şeyler indirme konusunda çok fazla risk vardır.

Film Siteleri Hakkında Geniş Bilgi

Bir film indirme sitesi, sitelerinden indirenler için farklı ödüller sunabilir. Bazı siteler, sitelerinden indirmek için fazladan bir veya iki saat harcayanlar için özel indirimler sunar. Diğer sitelerde, belirli bir filmi izlemek için ödül kazanmak isteyenler için farklı yarışmalar vardır. Film izlemek için az bir süreye sahip bazı film indirmeleri bulabileceksiniz. Bunlar, bir filme harcayacak çok fazla zamanı olmayanlar için harikadır, çünkü oturacak çok fazla zamanları yok.

İstediğiniz siteden indirebileceğinizden, seçtiğiniz film indirme sitesinin iyi bir müşteri hizmetlerine sahip olduğundan emin olun. Sitenin ne tür geri bildirim aldığını görmek için film indirme sitesi incelemelerine bakmak iyi bir fikirdir. Diğer insanların bu site hakkında ne tür şeyler söylediğini görebilmeniz için bu yorumları okuduğunuzdan emin olun. Çok sayıda şikayet varsa, farklı bir site aramak isteyebilirsiniz.

Film İndirme Sitesi Arayanlar *2021 Yeni 2

Yasa dışı bir film indirme sitesi bulmanız mümkündür. Bazı siteler, yasa dışı etkinliklere dayanan indirme portallarıdır. Bu siteler sizi çok fazla tehlikeye atabilir. Ücretli kaynaklardan elde edebileceğin yasadışı korumalı materyalleri indirecekler. Seçtiğiniz sitenin bu sitelerden biri olmadığından emin olun. Ücretler yüksek görünebilir, ancak yasal olarak izlemek istediğiniz filmleri indirirken uzun vadede ödeme yapacaktır.

En iyi film indirme siteleri

YouTube
Retrovision
Internet Archive
Sony LIV
Open Culture
Classic Cinema Online

⇒ Sony LIV
Film İndirme Sitesi Arayanlar *2021 Yeni 3
23 Ocak 2013 tarihinde hizmete başlatıldı. Sony Liv, Sony Pictures Networks India Pvt. Ltd.‘nin sahibi olduğu televizyon kanalları ağının bir parçasıdır. Ltd. Hindistan’da. Ağın diğer kanalları şunlardır: Sony TV, Sony SAB, Sony Ten, Sony Max, Sony Max 2, Sony Six, Sony Pix ve Sony Yay (eski adıyla Animax Asia). Sony Entertainment Network‘ün bir parçası olan kanalların 18 yıllık içeriğine erişimi vardır. Bu, Hintçe, İngilizce, Telugu ve Tamil dillerinde 700’den fazla film ve 40.000 saatten fazla televizyon programı yayını anlamına geliyor.  Ayrıca Scam 1992: Harshad Mehta Hikayesi, Lovebytes, Evli Kadın Günlükleri, JL50 vb. Gibi orijinal web dizileri de sunar. Uygulama, Haziran 2021’de görünümünde bir yenilemeden geçti

⇒ Youtube

Film İndirme Sitesi Arayanlar *2021 Yeni 4
YouTube, San Francisco, Kaliforniya merkezli bir Amerikan internet video paylaşım sitesidir. Şubat 2021’de iki eski PayPal çalışanı olan “Chad Hurley, Steve Chen ve Jawed Karim” tarafından başlatılan hizmet, risk kapitalisti Eric Schmidt liderliğindeki bir grup yatırımcı tarafından açıklanmayan bir meblağ karşılığında Google‘a satıldı. Grubun arasında News Corp.’dan John D. Sasso, Yahoo! CEO’su Scott Page ve yatırım firması Kleiner Perkins Caufield ve Plummer, Kaliforniya merkezli Alvesa CEO’su Keith Bergels’in de yer aldığı bildirildi. Mart 2021’de YouTube, yılda 50 milyon dolardan fazla gelir elde ederek dünyanın en çok ziyaret edilen ikinci web sitesi olarak Yahoo! Videos’u geçti.

 

  • Arzu Film: Bir zamanların efsane Yeşilçam filmlerini restore edilmiş şekilde Arzu Film’in YouTube kanalında bulabilirsiniz.
  • Avşar Film: Yapım şirketlerinden, kendi bünyesinden çıkan TV yapımlarını YouTube’da ücretsiz olarak paylaşıyor.
  • Fanatik Film – Yerli: Yerli Filmler‘den Av Mevsimi, Kabadayı ve AROG gibi çok sayıda yerli kült yapıma bu kanal üzerinden ücretsiz şekilde ulaşmak mümkün.
  • 25 Film: Yine aynı zamanda çok sayıda komedi ağırlıklı yerli filme 45 Film tv kanalından ulaşmanız mümkün.
  • TRT Televizyon: Yerel Kanallarımızdan TRT’nin kendi yapımı olan tüm dizilere bu kanal üzerinden güncel olarak ulaşmanız mümkün.
  • Erler Film Türker İnanoğlu: Geçmişten gelen Erler Film bünyesinden çıkan Yeşilçam yapımları bu kanalda hizmet vermeye devam ediyor.
  • Timeless Classic Movies: Ancak unutulmayan yabancı filmlerin kanalı. Tür tür kategorilerle bir arşive sahiptir.


Retrovision

Film İndirme Sitesi Arayanlar *2021 Yeni 5
Retrovision
, kurumsal marka oluşturma, medya entegrasyonu, dijital müşteri ilişkileri ve dijital kurumsal mimari alanlarında tam hizmet görselleştirme ve dijital medya çözümleri tasarlayan, inşa eden ve dağıtır. Özünde, dijital işletmeler için kapsamlı çözümler sunmak için ısmarlama, yüksek performanslı, kullanıcı merkezli, kurumsal olarak kanıtlanmış teknolojiler tasarlar ve geliştirir. Şirket, yüksek hacimli kullanıcılar için özel tasarlanmış bileşenler ve uygulama yazılımı sunmaktadır. Yüksek kaliteli, düşük maliyetli kurumsal çözümler oluşturmak ve sunmak için en gelişmiş dijital görüntüleme ve video teknolojilerini kullanırlar. Retrovision, çok çeşitli müşteri gereksinimlerine hitap etmek için eğlence, finans, havacılık ve bilim dahil olmak üzere çok çeşitli sektörlerden müşterilerle işbirliği yapıyor.

Archive
Film İndirme Sitesi Arayanlar *2021 Yeni 6
İnternet Bini, “herkes içine erişim hale hale hale internetin açığatür” yani bir Amerikan elektronik kütüphanesidir. E-posta gönderileri, web sayfaları, yazılım programları, multimedya dosyaları, ses kendini ve milyon basılı kitap içeren çeşitli dijital koleksiyonlara ücretsiz kamu sitesi sunar. Dayı, belirli bir irdeleyicin ya ilgili tarihini ya da gelecekteki hesaplanalar için tüm milletleri tarihini gün gibi bir dizi ilgili hizmet sunar. İlk koleksiyonları devlet yanardağn eden ama ettiyen bu yana hızla eden arşiv tarafından tuttu.

Dizi, film, tv programları ve daha fazlasını bulabileceğiniz, altın değerinde bir film indirme sitesi. Bu ek kategorilerin içerisinde eski radyo programları dahi yer alıyor. Bu nedenle siteye girdikten sonra içerisinde kaybolma ihtimaliniz çok yüksek diyebiliriz. Bu eski kayıtları indirmek de, internet üzerinden site ve mobil üzerinden girdiğiniz zaman mümkün oluyor. Nostalji sevenler için harika bir platform.


Open Culture
Film İndirme Sitesi Arayanlar *2021 Yeni 7
Open Culture, tanım olarak, İçerisinde 2,150’den fazla film bulunan Open Culture “diğer kültürlerin benzersiz yaratıcı dürtülerine ve yaşam deneyimlerine değer veren, saygı duyan ve paylaşan ve kültürel sınırları aşan çok çeşitli sanatsal ifadelere bağlı bir topluluğun yaratılmasıdır.” Bu tanım teoride kulağa hoş gelse de, oldukça dar odaklanması kültürün birçok alanında uygulanmasını engeller. Ne yazık ki, çoğu üniversite ve kolej bir “Open” oluşturan şey hakkında dar bir görüş uygulamaya devam ediyor, bu yüzden bugünün Open Culture hareketi biraz önemsizleştirildi. Ancak, Open Culture daha yakından bakarsak, eğitim, sanat ve film ve hatta aile hayatındaki önemini görebiliriz. Yeni nesil, Open Culture‘ün önemini kaçırıyor.

Classic Cinema Online

Film İndirme Sitesi Arayanlar *2021 Yeni 8

Classic Cinema Online İnternet ufkumuzu genişletmemize izin veriyor ve buna klasik sinema da dahil. Günümüzde, örneğin Netflix, Hulu Plus ve YouTube gibi web sitelerinin icadı ile, çok çeşitli türlerden ve zamanlardan klasik filmler izlemek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Sonuç olarak, en sevdiğiniz filmleri daha sonra korumak isteyenler için, işte nasıl devam edebilirsiniz.

 

- Advertisement -

İlginizi Çekebilir

İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz