FIFA 20 Ultimate Team para kazanma taktileri

- Advertisement -
- Advertisement -

FIFA 20 Ultimate Team bir çok oyun sever tarafından satın alınan ama takımınıza yeni oyuncu almak için sizleri ücretli coins almaya iten oyun nasıl ücretsiz bir yol ile para asabilirsiniz aşağıda anlatamaya çalıştım.
Oyunun en eğlenceli kısmı online maçlar olsada kolay yoldan para kazanmanın yollarından bir yoluda tek kişilik turnuvalar yapmaktır.
Bu yöntemle en az 1000 FIFA coins’i rahatlıkla kazanabilirsiniz.

Özellikle oyunda yer alan görevleri yapmayı ihmal etmeyin oradan kazandığınız paketlerden çıkan oyuncuları satabilir veya kadro kurma görevlerini yaparak iyi bir gelir elde edebilirsiniz.

Oyuncu alıp satmak

Oyuncu satış bölümü sürekli günceldir. Satış da bulunan oyuncular arasından tarama yaparak, düşük fiyatlı olanları satın alın.

Üzerine düşük bir kar ilave ederek ”Hemen Al” seçeneği ile tekrar satışa çıkarın. Mesela 500 coins karşılığında almış olduğunuz bir oyuncuyu 2-3 katına satmak yerine, üzerine az bir kar ilave ederek satışa sunmak daha etkili bir yöntemdir.

Menajer fiyatları sürekli dalgalı seyir izliyor. Ayrıca Menajer fiyatlarından kimsenin tam bir fikri olmadığından, Transfer Market içerisinden düşük fiyata alıp yüksek karla başkasına satabilirsiniz. Burada yine ”Hemen Al” seçeneğiyle satış yapmayı unutmayın.

FIFA 20 Ultimate Team para kazanma taktileri 1

FIFA 20 Ultimate Team para kazanma taktikleri

DNZ Gaming arkadaş adlı youtube detaylarını anlatmış aşagıdaki videodan izleyebilirsiniz.

FIFA 20 Ultimate Team para kazanma taktileri ikici yöntem.

Acun Ilıcalı Yeni Bir Platform Kuruyor! Exxen Nedir?

Acun Ilıcalı, birçok televizyon programında sunuculuk yapmış olup bazı dizilerde de roller almış bir ünlüdür. TV8 televizyon kanalını sahiplenmesinin ardından televizyon sektöründe...

Evde Sıkılınca Yapılabilecek 8 Aktivite!

Evler içerisinde tıkıldık kaldık dediğinizi duyar gibiyiz. İşte artık bu sıkıntı hissini şu anda okuduğunuz liste sayesinde aklınızda kendinize uygun bir fikir edinip unutabileceksiniz.

Amazon, çalışanlardan güvenlik nedeniyle TikTok uygulamasını kaldırmasını istiyor

The New York Times'ın haberine göre Amazon, güvenlik riski nedeniyle çalışanlarının TikTok uygulamasını kaldırmasnı isteyen bir e-posta gönderdi. Gazete,...

İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here