Fifa 19 en iyi taktik

- Advertisement -
- Advertisement -

Fifa 19 ile taktiklerde bir kaç değişiklik yapıldı gerçek hayatta anlık taktik değişikliklik veya hucum defans kontra atak gibi takımı yönetmenize olanak salıyor. Kafanıza yapmanız gereken şu Fifa 19 yapay zekası sayesinde bir taktik yerine bir kaç başarılı taktik ile oyuna başlamanızı tavsiye ediyorum ama benimde en çok oynadığım taktik 4-3-3 burada dikkat etmeniz gereken kanat oyuncularının hızlı pas ortaları yüksek olan oyunculardan oluşması gerekiyor. Aşağıdaki videoda detaylı anlatımı mevcut sizler için ekliyorum.

Bu video atak oynamak için isterseniz rakibe göre defan sif oynayabilirsiniz.

Dilerseniz aşagıdaki videolar sizler diğer taktikler hakkında bilgi verecektir sizlere en uygun olanı seçmenizi öneririm İyi Fifa 19 lar.

Fifa 19 en iyi taktik 1

Acun Ilıcalı Yeni Bir Platform Kuruyor! Exxen Nedir?

Acun Ilıcalı, birçok televizyon programında sunuculuk yapmış olup bazı dizilerde de roller almış bir ünlüdür. TV8 televizyon kanalını sahiplenmesinin ardından televizyon sektöründe...

Evde Sıkılınca Yapılabilecek 8 Aktivite!

Evler içerisinde tıkıldık kaldık dediğinizi duyar gibiyiz. İşte artık bu sıkıntı hissini şu anda okuduğunuz liste sayesinde aklınızda kendinize uygun bir fikir edinip unutabileceksiniz.

Amazon, çalışanlardan güvenlik nedeniyle TikTok uygulamasını kaldırmasını istiyor

The New York Times'ın haberine göre Amazon, güvenlik riski nedeniyle çalışanlarının TikTok uygulamasını kaldırmasnı isteyen bir e-posta gönderdi. Gazete,...

İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here