Far Cry 5 Gizli Kills (Hack)

- Advertisement -
- Advertisement -

Far Cry 5 yapay zekası ile dalga geçen adam StealthGamerBR ™ Adam resmen Far Cry 5 hack lemiş Far Cry 5  gizli kill gizli ölümleri daha ne diyelim videoyu izlediğimde sanki bir aksiyon filmi izler gibi izledim.Adam silah kullanmadan beysbol sopası ile tüm düşmanları nakavt ediyor hatta bazı patlaması gereken veya ölmesi gerekin şahısları beysbol sopasını havaya fırlatıp sopanın adamların tam kafasına düşüp öldüğüne şahit oldum.

videoda Far Cry 5 Gizli Kills (Outpost, Rehine Kurtarma)Hitman: Absolution Stealth Kills (Lenny’nin Çetesini Ortadan Kaldır) PuristFar Cry 5 Gizli Kills (Outpost, Rehine Kurtarma) bölümleri yer alıyor.

Far Cry 5 Gizli Kills (Hack)

Acun Ilıcalı Yeni Bir Platform Kuruyor! Exxen Nedir?

Acun Ilıcalı, birçok televizyon programında sunuculuk yapmış olup bazı dizilerde de roller almış bir ünlüdür. TV8 televizyon kanalını sahiplenmesinin ardından televizyon sektöründe...

Evde Sıkılınca Yapılabilecek 8 Aktivite!

Evler içerisinde tıkıldık kaldık dediğinizi duyar gibiyiz. İşte artık bu sıkıntı hissini şu anda okuduğunuz liste sayesinde aklınızda kendinize uygun bir fikir edinip unutabileceksiniz.

Amazon, çalışanlardan güvenlik nedeniyle TikTok uygulamasını kaldırmasını istiyor

The New York Times'ın haberine göre Amazon, güvenlik riski nedeniyle çalışanlarının TikTok uygulamasını kaldırmasnı isteyen bir e-posta gönderdi. Gazete,...

İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here