Cumartesi, Eylül 25, 2021

Facebook Haber Kaynağını nasıl gizleyebilirsiniz?

- Advertisement -

Facebook Haber Kaynağını nasıl gizleyebilirsiniz?, ne kadar uğraşırsanız uğraşın kaçınamayacağınız şeylerden biridir. Orada pek çok insan, işletme, sosyal grup, haber yayını ve daha fazlası var. Sosyal platformun erişimi etkileyicidir ve kesinlikle iyilik için kullanılabilir.

Ancak Facebook Sadece ben nasıl yapılır kötü yanları da var ve ön ve merkez Haber Kaynağı. Facebook Haber Kaynağı seçenekleri düzenle nerde algoritması işini yapacak ve arkadaşlarınızdan başka neyi bilenlerle karıştırılmış bir dolu gönderi ile karşılaşacaksınız. Bu bir karmaşa.

Facebook Haber Kaynağı silme açıkça Haber Kaynağında gözlerinizi istiyor, ancak dilerseniz, oturum açıp arkadaşlarınızla konuşabilir, Facebook Haber Kaynağı sorunu kedinizin bir fotoğrafını gönderebilir ve telaşsız bir şekilde ayrılabilirsiniz, şansınız yaver gider. İşte hepsini nasıl ortadan kaldıracağınız.

Facebook Haber Kaynağını nasıl gizleyebilirsiniz? 1

Facebook Haber Kaynağınızı Google Chrome ve Microsoft Edge’de nasıl gizleyebilirsiniz?

Google Chrome veya Microsoft Edge veya Opera veya Brave gibi Chromium tabanlı başka bir tarayıcı çalıştırıyorsanız, Facebook Haber Kaynağınızın tamamen kaybolması için bir tarayıcı uzantısı yükleyebilirsiniz.

Söz konusu uzantı Haber Kaynağı Eradicator olarak adlandırılır ve Chrome Web Mağazası’ndan edinilebilir. Tercih ettiğiniz tarayıcınıza yükleyin ve temel bir ayarlar sayfası yüklenecektir.

Uzantı aslında Facebook‘tan daha fazlasına yardımcı olabilir, ancak Haber Kaynağınızın kaybolmasını sağlamak için ‘Facebook‘un yanındaki geçişin etkinleştirildiğinden emin olun. Şimdi, Facebook’a gidin ve dağınık Haber Kaynağı yerine ilham verici bir alıntı göreceksiniz, başka bir şey görmeyeceksiniz.

Facebook Haber Kaynağınızı Firefox’ta nasıl gizleyebilirsiniz?

Chromium tabanlı tarayıcılarda olduğu gibi, Firefox kullanıcıları Facebook Haber Kaynağını da ortadan kaldırmak için Haber Kaynağı Eradicator uzantısını yükleyebilir.

Firefox Eklentileri aracılığıyla kullanılabilir ve Chrome‘da olduğu gibi tamamen aynı şekilde çalışır.

Yüklendikten sonra, temel bir ayarlar sayfası yüklenecek ve Facebook geçişinin etkinleştirildiğinden emin olmanız yeterlidir. Haber Kaynağı şimdi ilham verici bir alıntıyla değiştirilecek ve başka bir şey olmayacak.

Facebook Haber Kaynağını nasıl gizleyebilirsiniz? 2

Facebook Haber Kaynağınızı Safari’de nasıl gizleyebilirsiniz?

Safari, Chromium tarayıcılarının veya Firefox‘un hoşuna giden bir uzantı desteğine sahip değil, ancak Apple’ın tarayıcısını da kullanıyorsanız Facebook Haber Kaynağınızı gizlemek yine de mümkündür.

En kolay araca Quiet Facebook denir ve geliştiricinin Github sayfasından edinilebilir . Haber Kaynağını tamamen görünümden silerek Chrome ve Firefox uzantısına benzer bir deneyim sağlar. Yine de eğlenceli alıntı alamazsın.

Yüklemek için, depoyu Mac‘inize klonlayın veya sağlanan .zip dosyasını indirin. Oradan, Sessiz Facebook, Safari‘deki stil sayfası aracılığıyla etkinleştirilebilir. Tam talimatlar aynı Github sayfasında bulunabilir.

Kısaca Özet

Facebook her zaman fikirleri bölecektir, ancak kullanımları da vardır. Neyse ki, hizmeti kullanmaya devam edebilir, ancak bazı basit tarayıcı uzantılarıyla deneyimi olabildiğince minimum hale getirebilirsiniz.

Bu uzantıların hiçbiri arkadaşlarınızın veya işletmelerin, grupların veya oyun profillerinin sayfalarını etkilemez, sadece tıkanmış, dağınık Haber Kaynağını gizler ve Facebook’u çok daha katlanılabilir hale getirir.

Facebook haber kaynağı nasıl açılır?

Facebook’un algoritması varsayılan olarak, haber akışının üst kısmında arkadaşlarınızdan, beğendiğiniz sayfalardan, dahil olduğunuz gruplardan gelen en iyi gönderileri gösterir. Facebook hikayelerini yayınlandıkları sırayla görmek istiyorsanız, sol kenar çubuğundaki “Haber Kaynağı” butonunun sağındaki üç noktayı bağlıdır.

Facebook ana sayfa neden yenilenmiyor?

Öncelikle telefonunuzun Ayarlar-Uygulamalar-Facebook-Veriyi Sil kısmına ulaşıp, çerezleri siliniz. … Eğer sorununuz hala devam ediyorsa Facebook uygulamanızın son sürüm olduğunu teyit ediniz. Son sürüm değilse güncelleyiniz

Facebook sayfam neden görünmüyor?

Sayfanızın Facebook’taki arama sonuçlarında görünmediğini fark ettiyseniz, şunlardan emin olun: Sayfanızda yaş veya ülke kısıtlaması bulunmaması. Sayfanızın yayınlanmış olması. Sayfanızın bir profil resminin, kapak fotoğrafının ve eylem çağrısı düğmesinin bulunması.

Facebook gönderiler neden yüklenmiyor?

Facebook gönderiler şu anda yüklenmiyor sorununun en yaygın nedenlerinin başında, Facebook’un sunucu sorunu geliyor. … Bazen sunucu bazlı bir bakımda ya da sunuculara yapılan saldırılarda erişim kesilebiliyor. Özellikle sunucu güncellemelerinde, siz uygulamaya girmiş olsanız bile gönderi yapamazsınız.

Facebook haber kaynağı nerede?

Facebook’un sağ üst köşesindeki simgesine tıklayın. Ayarlar ve Gizlilik’i seçin ve ardından Haber Kaynağı Tercihleri’ne tıklayın.

- Advertisement -

İlginizi Çekebilir

İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz