Cumartesi, Ekim 23, 2021

En İyi 10 Ücretsiz Müzik Uygulaması

- Advertisement -

Bu ücretsiz müzik uygulamaları ile ister İOS ister Android işletim sistemi olsun yeni çıkmış albümleri veya çevirim dışı müzikleri dinleyebilirsiniz.İster kişisel müzik listeniz olsun isterseniz gündemdeki en popüler müzikleri ücretsiz olarak dinlemenize yardımcı olacaktır.

Aşağıdaki müzik uygulamaları tamamen ücretsiz olup alt taraftaki indirme linklerinden İos veya android akıllı cihazlarınız için indirebilirsiniz. Müziğin kalitesini en güncel albümleri keşfetmek için aşagıdaki uygulamadan bir tanesini indirip deneyebilirsiniz.

1.Pandora

En İyi 10 Ücretsiz Müzik Uygulaması 1

İyi Olan ne ?
Sanatçılara göre istasyonlar başlatabilirsiniz
Önceden hazırlanmış istasyonlar farklı ruh halleri, etkinlikler, onlarca yıl ve daha fazlası için kullanılabilir
Müzik seçiminde ince ayar yapmak için şarkıları derecelendirmenizi sağlar

Kötü Olan Ne ?
Bir kullanıcı hesabı gereklidir (ücretsiz)
Reklamları gösterir
Günde sınırlı sayıda şarkı atlamanızı sağlar

Pandora popüler olmasının sebebi. Çoğu insan müzik akışı için en iyi uygulama olduğunu düşünüyor .

En sevdiğin sanatçının şarkısını en kolay şekilde ulaşabilirsiniz.Peki sevmediğin şarkılar için ise unfallow yaparak bir daha karşına çıkmasını engelleyebilirsiniz.

Ayrıca, favori sanatçılarımızı daha sonra erişmek için yer imlerine ekleyebilir ve hatta uygulamadan podcast yayımlayabilirsiniz .

Pandora uygulaması gerçekten Wi-Fi’ye bağlandığınızda en iyi şekilde çalışır, böylece şarkıları çok az veya hiç tamponlama olmadan yayınlayabilirsiniz.

Pandora’ya ücretsiz olarak kayıt olun, istasyonlarınızı ve puanlarınızı, telefon dinlerken ve aynı zamanda bilgisayarınızda dinlerseniz, telefon uygulamasında ve web sitesinde kaydedebileceksiniz.

İPhone, iPad, Android, Kindle Fire , NOOK, Windows Phone ve Windows ve akıllı saatler gibi diğer cihazlar için ücretsiz bir Pandora uygulaması var .

Tek bir problem ise şu an Türkiye’de aktif degil ama DNS değiştirerek kullanabilirsiniz.

Pandora uygulamasını indirin

2.Shazam

En İyi 10 Ücretsiz Müzik Uygulaması 2

İyi Olan ?
Tek dokunuşla şarkıları tanımlar
Etiketlediği her şarkıyı kullanıcı hesabınıza kaydeder
“Auto Shazam”, siz kapatana kadar duyduğu her şarkıyı dinleyecektir.
Uygulamayı her açtığınızda dinlemek için otomatik modu destekler
Uygulamadan müzik satın almak kolaydır
Reklamsız

Kötü Olan
Sadece bazı şarkılar için şarkı sözleri var

Shazam, bir mağazada, bir film sırasında, arabada vb. Duyduğunuz şarkının adını bilmediğinizde o şarkıyı bulmanıza olanak sağlayan harika bir uygulama..

Shazam çalınan bir şarkıyı dinler ve ardından şarkının ve sanatçının adını söyler. Ardından size şarkı ile ilgi bilgiler verir, müzik videosunu YouTube’da izleme, Spotify’da oynama, tur bilgilerini bulma, diskografiyi görüntüleme, albüm incelemelerini okuma ve o sanatçıya dayalı bir Pandora istasyonu oluşturma seçeneğine sizlere sunar .

Shazam aracılığıyla tanımlanan her şarkı daha sonra etiket olarak kaydedilecek. Bu etiketleri arkadaşlarınızla paylaşabilir ve keşfedilen şarkıları görüntüleyebilirsiniz.

Bazen, Shazam’ın tanımladığı şarkıya bağlı olarak, birlikte dinlerken şarkı sözlerini bile izleyebilirsiniz!

Bir kullanıcı hesabı oluşturursanız, tüm Shazamed müziğinizi bilgisayardan görüntüleyebilirsiniz . İPhone, iPad ve Android cihazların yanı sıra Apple Watch , Android Wear ve macOS’ta çalışan ücretsiz bir Shazam uygulaması da var .

Shazam App indirin

3.Spotify

En İyi 10 Ücretsiz Müzik Uygulaması 3

İyi Olan Ne ?
Birçok cihazda çalışır
Sınırsız sayıda oynatma listesi yapabilirsiniz
Başkaları tarafından yapılan çalma listelerini dinlemek kolaydır
Premium özellikleri 30 gün boyunca ücretsiz deneyebilirsiniz

Kötü olan ne ?
Her saat sadece altı şarkı atlanabilir
Reklamları gösterir
Dinlemek için bir kullanıcı hesabı yapmak zorundasınız.

Spotify, sanatçıları takip etmenizi dinlemenizi ve masaüstünüzde müzik senkronize etmenizi sağlayan harika bir müzik uygulaması. Pandora’ya benzer şekilde, bir radyo istasyonu oluşturabilirsiniz, böylece Spotify ilk ilgi alanınıza göre önerilen müzik çalacaktır.

En iyi listeleri ve yeni sürümleri görüntüleyerek ve oynatma listelerinde ve en sevdiğiniz sanatçı ve albümlerde arama yaparak müzik bulabilirsiniz. En sevdiğiniz şarkıları bir Spotify müzik kitaplığına bile ekleyebilir ve daha sonra tekrar dinleyebilir müziğin keyfine varabilirsiniz..

Spotify ile çalma listelerini bu kadar zevkli kılan şeylerden biri, herkesin bir müzik listesi yapıp başkalarıyla paylaşabilmesi, aynı şarkıları kendi uygulamalarında çalmaları.

Uygulama, takip ettiğiniz bir sanatçı için yeni bir albümün ne zaman yayınlandığı ve bir çalma listesinin güncellendiği gibi farklı push bildirimlerine izin verir.

Temel sürüm ücretsizdir, ancak reklamları kaldırmak, herhangi bir zamanda herhangi bir şarkıyı çalmak, müziği indirmek ve daha fazlası için Spotify Premium almanız gerekecektir.

Spotify uygulamasını Android, iPhone, iPad, Windows Phone, Kindle Fire ve Windows, Linux veya Mac bilgisayarınız için indirebilirsiniz.

Spotify uygulamasını indirin.

4.iHeartRadio

En İyi 10 Ücretsiz Müzik Uygulaması 4

İyi olanlar?
Müzik, radyo ve podcast’ler içerir
Sıfır reklam oynatır
Çok çeşitli cihazlarda çalışır.

Kötü Olanlar.
Uygulamadan müzik dinlemeden önce kullanıcı hesabınıza giriş yapmalısınız
Günlük olarak yalnızca belirli sayıda şarkı atlanabilir

Mobil cihazınız için yalnızca bir radyo uygulamasına ihtiyacınız varsa , iHeartRadio sizi göre hazırlanmış bir uygulamadır. Tonlarca aygıtı destekliyor, harika özelliklere sahip, reklam göstermiyor ve yakındaki radyo istasyonlarını kolaylıkla buluyor.

Ayrıca, podcast’leri dinleyebilir ve en sevdiğiniz şarkıları temel alarak kendi müzik istasyonlarınızı oluşturabilir, istasyonları arayabilir ve 80’lerin ve 90’ların hitleri, alternatif, tatil, klasik, rock, eski müzikler ve daha fazlası gibi kategorilere bakabilirsiniz. en çok seveceğim.

Favori istasyonlarınız ön ayar olarak kaydedilebilir ve hatta günlük program ve erteleme seçeneğiyle birlikte bir alarm saati olarak ayarlanabilir. Ayrıca, birkaç dakika veya saat sonra bir radyo istasyonunu kapatmak üzere uyku zamanlayıcısı ayarlamak için iHeartRadio müzik uygulamasını da kullanabilirsiniz.

İHeartRadio ayrıca, dinlediğiniz şarkı sözlerini görmenizi, bir sanatçının biyografisini görmenizi ve bir istasyonu başkalarıyla paylaşmanızı sağlar.

İHeartRadio Plus veya All Access’e yükseltme , ücretsiz sürümün izin verenin ötesinde, sınırsız atlama ve çalma listeleri, anlık tekrarlar ve daha fazlası gibi özellikler sunar.

iHeartRadio uygulamaları Android, iPhone, iPad, iPod touch , Kindle Fire, Windows 10 ve Apple TV, Amazon Eko , Chromecast , oyun konsolları, araçlar ve giyilebilir cihazlar gibi çeşitli cihazlarla çalışır .

İHeartRadio Uygulamasını İndirin

5.Slacker Radio

En İyi 10 Ücretsiz Müzik Uygulaması 5

İyi Olanlar.
Bir kullanıcı hesabı olmadan müzik akışı yapabilirsiniz
Önceden hazırlanmış istasyonların çoğu bir dokunuş uzaklıktadır.
Ses akışı kalitesini ayarlamanızı sağlar
Müzik haberleri ve spor güncellemeleri hakkında sizi uyarabilir.

KÖtü olanlar
Günde sadece altı şarkı atlanabilir
Şarkılar arasında ara sıra reklamlar var.
Her özellik ücretsiz değildir; 
bazıları ücretli yükseltme gerektiriyor

Slacker Radio, aklınıza gelebilecek her tür için önceden programlanmış akış yapan radyo istasyonlarına sahip ücretsiz bir müzik uygulamasıdır.

Bu istasyonları dinlerken, sevdiğiniz şarkıları daha fazla çalmaları için ince ayar yapabilir veya yeni tür müzikler bulmak için işleri biraz daha açık bırakabilirsiniz.

Ayrıca en sevdiğiniz şarkıları ve en son çalınan şarkıları takip etmenin yanı sıra yeni istasyonlar ve çalma listeleri oluşturabilirsiniz.

Ücretsiz sürüm, reklamları içerir, çevrimdışı müzik çalamaz, standart kalitede sese sahiptir ve sınırsız sayıda şarkı atlamanıza izin vermez. Bu özellikleri alabilmek için Slacker Radio Plus veya Premium’a yükseltmelisiniz.

Slacker Radio uygulaması Android, iPhone, iPad, Kindle Fire ve evinizdeki ve arabanızdaki diğer cihazlarda çalışır.

Slacker Radio App’ı indirin

6.TuneIn

En İyi 10 Ücretsiz Müzik Uygulaması 6

iyi olan
Kullanımı gerçekten kolay
On binlerce canlı radyo istasyonu içerir
Dinlemek için müzik bulmak kolaydır
Ayrıca podcast’ler de içerir.

Kötü Olan
Belirli şarkıları duyamıyorum çünkü bu bir radyo servisi.
Müzik dinlemek için bir kullanıcı hesabı yapmalı

Sadece bir müzik çalar 
istiyorsanız ideal değil
Ücretsiz sürümdeki birçok reklam

Radyoyu seviyor ancak mobil cihazınızda rahatlığını istiyorsanız, TuneIn’deki ücretsiz müzik uygulamasını incelemek isteyeceksiniz. Nerede olursanız olun, seyahat ederken mükemmel olan yerel radyo istasyonlarını dinleyebilirsiniz.

Ayrıca bir şarkıya veya sanatçıya girebilir ve anında o şarkıyı veya sanatçıyı çalan ülkedeki tüm radyo istasyonlarının bir listesine sahip olabilirsiniz. Bir düğmeye basarak, o radyo istasyonunu telefonunuzdan dinleyebilirsiniz.

TuneIn, podcast’lere ve spor radyolarına da erişmenizi sağlar.

TuneIn’i gerçekten seviyorsanız, radyoda duyduklarınızı kaydetmenize izin veren profesyonel uygulamasını satın almak isteyebilirsiniz. Ayrıca, reklamsız müzik ve sıfır reklam için TuneIn Premium’a abone olabilirsiniz.

TuneIn uygulaması Android, iPad, iPhone, Apple Watch, Windows Phone, Windows 8 ve 10, giyilebilir ürünler, TV’ler, oyun konsolları, hoparlörler ve daha fazlasını içeren birçok cihazla çalışır.

TuneIn Uygulamasını İndir

7.SoundCloud

En İyi 10 Ücretsiz Müzik Uygulaması 7

İyi OLan
Yeni müzik bulmanın en kolay yollarından biri
Çok fazla içerik var ve her zaman güncelleniyor
Çoğu ücretsiz müzik çaların aksine şarkılar arasında hızlı ilerlemenizi sağlar
Bazı müzik indirmek ücretsizdir

NelerKötü olan.
Müziğin çoğu yeni sanatçılardan geliyor, bu yüzden zaten duymuş olduğunuz parçaları bulmakta zorlanabilirsiniz

SoundCloud, diğer kullanıcılar tarafından yüklenen tonlarca ses içeriyor; bu nedenle, gelecekteki sanatçıların hem ev yapımı hem de müzik içeriyor.

Yeni yüklemelerini takip etmek için müzik, sanatçı ve ses arayabilir, diğer kullanıcıları takip edebilirsin. Kullanıcılardan her dakika bir araya getirilen 10+ saatlik bir ses yayınlanmaktadır; bu, dinleyeceğiniz ilginç bir şey bulabileceğiniz anlamına gelir.

Çalma listeleri iPhone’da oluşturulabilir, böylece en sevdiğiniz müziğin özelleştirilmiş bir akışını oluşturabilir ve çalma listelerini başkalarıyla paylaşabilirsiniz.

Bazı cihazlar, uygulama içinde kendi sesinizi kaydetmenize ve yüklemenize izin verir.

Bir kullanıcı hesabı oluşturursanız, kaydedilen şarkılarınıza ve diğer verilere hem uygulamadan hem de SoundCloud web sitesinden erişebilirsiniz . Bir hesap ve SoundCloud aboneliği , size reklamsız dinleme, önizleme yapma, yüksek kaliteli ses ve çevrimdışı dinleme olanağı sunar.

SoundCloud uygulaması Android, iPhone ve iPad cihazlarına yüklenebilir.

SoundCloud Uygulamasını indirin

8.Google Play Müzik

En İyi 10 Ücretsiz Müzik Uygulaması 8

İyi Olan
Kişiselleştirilmiş müzik önerileri almak için istediğiniz türleri seçin
Kendi müzik koleksiyonunuzu yükleyebilirsiniz
Aynı hesaba aynı anda 10 cihazdan erişilebilir.

Kötü Olan
Giriş yapmalısınız (bir Google hesabı gerektirir)
Sahip olmadıkça belirli şarkıları çalamıyor
Reklamları bazı şarkılardan önce ve uygulama içinde gösterir

Sadece kendi müzik kitaplığınızı reklamsız ve hareket halindeyken herhangi bir radyo istasyonu ya da istenmeyen müzik dinlemeden dinlemek istiyorsanız, Google Play Müzik bunu yapmak için mükemmel bir uygulamadır.

Kendi şarkılarınızı 50.000’e kadar Google hesabınıza yükleyebilir ve daha sonra kullanımı kolay bir uygulama ile tüm şarkılara anında erişebilirsiniz. Müziğinizi karışık modda çalabilir, özel çalma listeleri oluşturabilir veya istediğiniz zaman herhangi bir sınırlama olmadan çalmak üzere belirli şarkıları manuel olarak seçebilirsiniz.

Bir süre uygulamanız olduğunda, en çok dinlediğiniz müziğe dayalı olarak kütüphanenizden ses çalmak için “kendimi şanslı bir karışım hissediyorum” başlatabilir veya benzer bir şarkıyı çalmak için herhangi bir şarkıdan düzenli bir karışım oluşturabilirsiniz. o.

Google Play Müzik uygulamasından daha fazlasını istiyorsanız, tüm müziğe abone olabilirsiniz ; bu, yeni bir müzik bulup aylık bir ücret karşılığında hesabınıza kaydetmenize olanak sağlar. Altı kişilik bireysel bir plan veya aile planı olarak satın alınabilir.

Google Play Müzik uygulaması, Android cihazlara ve ayrıca iPhone ve iPad’e yüklenebilir.


Android
iOS

9.Musi

En İyi 10 Ücretsiz Müzik Uygulaması 9

İyi Olan
Uygulama simge durumuna küçültülmüş olsa bile YouTube video sesini çalar
Trend, üst ve yeni müzikler bulmanıza yardımcı olur.
YouTube’daki herhangi bir şarkıyı çalabilir, ileri ve geri sarabilirsiniz
Müzik reklamlar tarafından kesilmez (ancak uygulamada reklamlar var)
Birkaç gelişmiş ve faydalı ayar.

Kötü Olan
Reklamlar tarafından desteklenir
Android ile çalışmıyor

Musi, YouTube ve SoundCloud’dan kendi özel çalma listelerinize video eklemenizi sağlayan basit bir uygulamadır. Uygulama müziği iOS üzerinden yayınlar, böylece uygulamayı açık tutmak zorunda kalmadan normal ses ve oynatma kontrollerini kullanabilirsiniz.

Başka bir deyişle, YouTube uygulamasını kapattığınızda müzik çalmaya devam etmek istemeniz durumunda, bu sizin için bir uygulamadır.

El ile müzik arayabilir veya popüler ve popüler şarkılara göz atabilir, videolara türe göre bakabilir veya önceden yapılmış çalma listelerini doğrudan YouTube’dan içe aktarabilirsiniz.

Uyku zamanlayıcısı, müziğin ne zaman kapanması gerektiğine dair bir zamanlayıcı ayarlamanıza olanak tanır, eğer uyurken düşerken YouTube’u dinlemek istiyorsanız mükemmel bir özellik.

Videolar görüntülendiğinden, veri kullanımından tasarruf etmek için akış ayarlarını HQ’dan standarda değiştirebilirsiniz .

Çalma listeleri sınırsız sayıda Musi ile inşa edilebilir, ancak uygulama olan reklam destekli.

Musi uygulaması yüzde 100 ücretsiz ve iPhone ve iPad ile çalışıyor.

Musi App indirin

10.Spinrilla

En İyi 10 Ücretsiz Müzik Uygulaması 10

İyi Olan?
Limit yok.
Şarkıları çevrimdışı kaydet.
Gelecek sürümleri görüntüleyin.
Benzersiz özellikler.

Kötü olan
Reklam destekli uygulama.

Spinrilla hip-hop mixtapes için en iyi uygulama. Doğrudan uygulamadan dinleyebilir veya müziği çevrimdışı kullanım için indirebilirsiniz ve şarkılara göz atmanın birkaç yolu vardır.

Uygulamanın üstünde, yeni müzik, popüler şarkılar ve şarkılar için bir bölüm var. Uygulamanın yaklaşmakta olan parça alanı, müziğin Spinrilla’da yayınlanacağı güne kadar bir geri sayımla bile tamamlandı.

Bazı müzik akışı uygulamalarından farklı olarak, bu özellik, herhangi bir şarkı içinde ileri ve geri kaydırmanıza, tek tek parçalara yorum bırakmanıza, uygulamada gördüğünüz şarkıların kendi çalma listelerini oluşturmanıza ve müziği cihazınıza kaydetmenize olanak sağlar.

Spinrilla’da yerleşik olarak bulunan ve en sevilen şarkıları, enstrümantal müzik ve yere özgü radyo dinlemenizi sağlayan bir radyo da bulunmaktadır.

İOS ve Android için bu hip-hop müzik akış uygulamasını alabilirsiniz.

Spinrilla App indirin

- Advertisement -

İlginizi Çekebilir

İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz