Cep telefonunuzu mausa ve klavyeye çevirin

- Advertisement -
- Advertisement -

Öncelikle Remote Mouse uygulaması indirmelisiniz Uygulama iOS veya Android platformu üzerinden çalışıyor.Zaten isminde Anıpple Kablosuz Fare Macintosh bilgisayarlar için yapılmış tek düğmeli bir fare.

Kullanım oldukça basit bunun için aşağıya birde video bırakıyorum.
Remote Mouse’u kurduktan sonra tek yapmanız gereken cihazınız ve bilgisayarınızı farklı doğrulama metotlarından herhangi birini kullanarak eşleştirmek.

Buraya detaylı görmeniz için birde video bırakıyorum.Uygulamayı bilgisayarınıza kurmayı da unutmayın hadi başlayalım.

Sonrasında mobil cihazlarınızı kullanarak fare ve klavye kullanmanıza gerek kalmaksızın bilgisayarınızı mobil cihazınız vasıtasıyla kumanda edebilirsiniz.
Remote Mouse ios için indir
Remote Mause Android için indir.

Bilgisayarınıza indirmek için tıklayınız

Acun Ilıcalı Yeni Bir Platform Kuruyor! Exxen Nedir?

Acun Ilıcalı, birçok televizyon programında sunuculuk yapmış olup bazı dizilerde de roller almış bir ünlüdür. TV8 televizyon kanalını sahiplenmesinin ardından televizyon sektöründe...

Evde Sıkılınca Yapılabilecek 8 Aktivite!

Evler içerisinde tıkıldık kaldık dediğinizi duyar gibiyiz. İşte artık bu sıkıntı hissini şu anda okuduğunuz liste sayesinde aklınızda kendinize uygun bir fikir edinip unutabileceksiniz.

Amazon, çalışanlardan güvenlik nedeniyle TikTok uygulamasını kaldırmasını istiyor

The New York Times'ın haberine göre Amazon, güvenlik riski nedeniyle çalışanlarının TikTok uygulamasını kaldırmasnı isteyen bir e-posta gönderdi. Gazete,...

İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here