Call of duty mobile sistem gereksinimleri

- Advertisement -
- Advertisement -

Call of Duty mobile muhteşem geliyor oldukça etkileyici grafiklere sahip ve PUBG mobile’den daha iyi görünüyor. Call of duty mobile sistem gereksinimleri ise çokta yüksek degil 2 senelik bir akıllı caihaz ilede oynanabilir. Call of Duty mobile’da ayrıca çeşitli silahlar bulunur. İlginç bir şekilde, oyun aynı zamanda yakın dövüş silahlarını da içeriyor.

Call of Duty Mobile’ı Oynamak için Minimum Gereksinim:

  • Android: Asgari gereklilik en az Satdra Snapdragon 625, Adreno 506 ve 3 GB RAM olacaktır. Bu yapılandırmada, oyun 30 FPS’de ortalama ayarda çalışabilir. En iyi sonuçlar için, sadece daha güncel bir yonga setine sahip olun.
  • iOS : Minimum gereksinim bir iPhone 6 işinizi görür. Bu cihazda oyunun en az 30 FPS’nin altında grafiklerle çalışacağını hatırlamakta fayda var. En iyi sonuçlar için (60fps) en az iPhone 7 veya daha yüksek bir sürüme sahip olmanız gerekir.

Not: Call of Duty Mobile’ın indirilmesi yaklaşık 1.1 GB veri alacaktır ve yüklendikten sonra 2,6 GB olacaktır.(aklınızın bir kenarında bulunsun )

Call of duty mobile Minimum Gereksinimler birde şöyle göz atalım

Android

CPU: Çift Çekirdekli 1.2 GHz
RAM: 1.5 GB
ROM: 15 GB
Android: 4.3 +

iPhone

iPhone 7
Sürümü: iOS 9

Acun Ilıcalı Yeni Bir Platform Kuruyor! Exxen Nedir?

Acun Ilıcalı, birçok televizyon programında sunuculuk yapmış olup bazı dizilerde de roller almış bir ünlüdür. TV8 televizyon kanalını sahiplenmesinin ardından televizyon sektöründe...

Evde Sıkılınca Yapılabilecek 8 Aktivite!

Evler içerisinde tıkıldık kaldık dediğinizi duyar gibiyiz. İşte artık bu sıkıntı hissini şu anda okuduğunuz liste sayesinde aklınızda kendinize uygun bir fikir edinip unutabileceksiniz.

Amazon, çalışanlardan güvenlik nedeniyle TikTok uygulamasını kaldırmasını istiyor

The New York Times'ın haberine göre Amazon, güvenlik riski nedeniyle çalışanlarının TikTok uygulamasını kaldırmasnı isteyen bir e-posta gönderdi. Gazete,...

İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here