BluTV’den Ses Getirecek Dizi: Saygı

- Advertisement -
- Advertisement -

Bundan önceki karakteri Behzat Ç. Saygı dizisinde de yine anti kahraman olarak hayat buluyor. Behzat Ç. bu kez Ercüment Çözer olarak rol alacak. Adalet kavramını sonuna kadar irdeleyecek olan ‘Saygı’ dizisi BluTV ekranlarında yayınlanmaya başladı. İlk bölümü 27 Ekim Salı günü meraklıları ile buluşan dizinin fragmanları ve tanıtım reklamları yapılmaya devam ediliyor.

Behzat Ç. Ercüment Çözer Karakterine Can Verecek

İlk defa seyircinin Behzat Ç. olarak tanıdığı anti kahraman karakter bu kez Ercüment Çözer olarak ekranlarda olacak. Behzat Ç. ‘den farkı ise karakterin başka bir şehirde ve bambaşka bir hikâye örgüsünün içinde olacağıdır. Dizinin İçeriği hakkında BluTV resmi sayfasında bilgiler paylaşılmaya devam ediliyor.

BluTV'den Ses Getirecek Dizi: Saygı 1

Saygı Dizisi Alışılmışın Dışında Bir Hikaye İle Geliyor

Saygı’ dizisinin tanıtım açıklamasında şu ifadelere yer veriliyor: Dizide toplum içinde yaşanan karmaşıklıklar ve yanlışlar sebebi ile iyice sarpa saran adalet kavramının yanlışlardan temizlenip amacına ve adına yaraşır şekilde kullanılmasını sağlamaya çalışan Ercüment Çözer’ in yaşadıklarını konu olarak ele alıyor. 

Ercüment Çözer adalet için çıktığı yolda başka iki adalet kahramanı ile de tanışır, Savaş ve Helen. Savaş ve Helen de tıpkı Ercüment Çözer gibi iki adalet avcısı. İkili bir takım suçlar işledikten sonra adaletin kendileri için tecelli etmesinden korkarak sürekli kaçan suçluların peşinden gidiyor. 

Ercüment Çözer ve Helen ile Savaş ayı ayrı çıktıkları yolda bir noktada kesişirler. Çünkü her ne kadar iki taraf da suç ve zulmün peşinde olsalar da Ercüment Çözer adaleti yine adaletli bir yol izleyerek bulmaya çalışırken, Helen ve Savaş suçlular için adaleti kendi elleri ile vermek istiyorlar. 

Helen ve Savaş intikam peşine düştükleri anda Ercüment Çözer’de ikilinin peşine düşer. Bu koşturmaca da Ercüment Çözer hırs dolu ikiliye kendisine polis olarak tanıtır. ‘Saygı’ dizisi bu kesişmede yaşanan olayları maceralı ve polisiye bir şekilde işlemiş.

Dizi Bir Inter Medya Dizisi

Bir Inter medya dizisi olan ‘Saygı’ yakın bir tarihte BluTV ekranlarında meraklıları ile buluşacak. BluTV’de dizinin ikinci bölümüne ait fragmanlar yayınlandı bile. Fragmanlarından anlaşıldığı kadar izleyici oldukça heyecanlandıracak bir hikâye geliyor. 

Behzat Ç. hayranları ‘Saygı’ dizisinin fragmanlarını izledikten sonra sadece bu dizi için BluTV aboneliği yaptırmayı düşünmeye başlamış. Dizi henüz yayınlanmadığı halde sosyal medyada dizinin fenomenleri çığ gibi büyüyor.

Saygı Dizisinde Kimler Hayat Buluyor?

Öncesinde pek çok dizi ve sinema filminde tanınan en son Behzat Ç. karakterine can veren usta oyuncu Nejat İşler dizide Ercüment Çözer karakterini canlandırarak başrol oyuncusu olacak. Boran Kuzum ve Miray Daner ise intikam hırsı ile dolu olan ikili Helen ve Savaş’ı canlandıracak. Daha önceden pek çok diziden tanıdığımız aynı zamanda sosyal medya projelerinden tanınan Rojda Demirer’de ‘Saygı’ dizisinde oldukça hatırı sayılır bir pozisyonda rol alıyor.

Ayrıca yine Erkan Can ve Tansu Biçer gibi usta oyuncuların yer aldığı Inter Medya dizisi Ali Taner Baltacı tarafından yönetilecek. Senaristliğini ise Ercan Mehmet Erdem üstleniyor. Dizi Türk yapımı polisiye ve dram ağırlıklı sekiz bölüm 1 sezonda oluşan özel bir dijital platform dizisi olacak. 

Bekletenleri karşılaması durumunda dizinin başka sezonları da çekilecek mi henüz yapımcılar ve oyuncular tarafından açığa kavuşturulmayan konular arasında yer alıyor. Son zamanların en çok sevilen türden çekilecek olan saygı dizisi aynı zamanda kullanılmamış teknolojik ürünlerinde kullanılacağı ilk dizi olma özelliğini taşıyacak. Bunun için çalışmalar sürüyor. 

Acun Ilıcalı Yeni Bir Platform Kuruyor! Exxen Nedir?

Acun Ilıcalı, birçok televizyon programında sunuculuk yapmış olup bazı dizilerde de roller almış bir ünlüdür. TV8 televizyon kanalını sahiplenmesinin ardından televizyon sektöründe...

Evde Sıkılınca Yapılabilecek 8 Aktivite!

Evler içerisinde tıkıldık kaldık dediğinizi duyar gibiyiz. İşte artık bu sıkıntı hissini şu anda okuduğunuz liste sayesinde aklınızda kendinize uygun bir fikir edinip unutabileceksiniz.

Amazon, çalışanlardan güvenlik nedeniyle TikTok uygulamasını kaldırmasını istiyor

The New York Times'ın haberine göre Amazon, güvenlik riski nedeniyle çalışanlarının TikTok uygulamasını kaldırmasnı isteyen bir e-posta gönderdi. Gazete,...

İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here