Ana Sayfa Webmaster Bloglar için konu bulmak

Bloglar için konu bulmak

- Advertisement -

Bir çok blog yazarların sıkıntı yaşadığı bloglarda  makale yazmak sorunu.Bazen öyle bir an oluyor ki beynin motorlarının durduğu Dünya ile iletişimin kesildiği anda aklımıza ben bugün bloguma ne yazacağım ? diye bir soru geliyor.

Konuyu fazla uzatmadan tavsiyelere geçeceğim.

Makale yazarken bir çoğumuz google veya yandex girip Bloglar için makale bulmak,Ne yazayım,aramak ne yazmalıyım ? gibi sorular sorarak bir şeyler bulmaya çalışıyorsunuz ve ilk arama sayfasında ilk sıraya gelen siteleri tek tek araştırmaya çalışıyorsunuz.Yöntem ise hep aynı ama..

keywordtool.io giriş yap Türkçe anahtar kelime ara ayrıca bu site youtube,bing,amazon,ebay,twitter üzerinden arama yapabiliyor.

Unutun bu Yöntemleri boş koyun..!

Yöntem şu google trends gir bugün için Türkiye’de en çok ne aranmış kontrol et.Buradan fikir edin patlat bir makale.Ha bunu beğenmedin diyelim devam o halde

Google  trends den Sağ taraftaki menüden Youtube de Trend olanlardan bak araştır sonra ülkeleri değiştirerek araştırma yap ve en son yol ise yine Trends den kelime arayarak devam et  inan ki sonra bir ışık parlayacaktır

Blog yazarları için makale bulmak adlı konumuzu beğendiyseniz sizlerde eleştiri yapabilirsiniz.

- Advertisement -

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here