Bilgisayarınızı Fabrika Ayarlarına Sıfırlama (windows 10 )

- Advertisement -
- Advertisement -

Çoğu bilgisayar ve dizüstü bilgisayar , bir yazılım hatası nedeniyle karşılaşabileceğiniz bazı ciddi sorunları onarmak için cihazınızı fabrika ayarlarına sıfırlamanıza izin verir . Bu makale, bilgisayarınızı varsayılan durumuna sıfırlamak için en temel işlemden geçirilecektir. Cihazınızı fabrika varsayılanına sıfırlama prosedürünün modele göre biraz değiştiğini unutmayın.

Bilgisayarınızı Fabrika Ayarlarına Geri Yükleme
Geri yükleme işlemine başlamadan önce, tüm önemli verilerinizin harici bir sabit sürücüye veya bir bulut depolama hizmetine yedeklenmesi çok önemlidir . Kurtarma işlemi sırasında tüm kişisel veriler (belgeler, fotoğraflar, müzik) silinir .
Windows 10: Fabrika Ayarlarına Sıfırla
Windows 10, bilgisayarınızı fabrika varsayılanına hızlı ve kolay bir şekilde sıfırlamanızı sağlayan yerleşik bir özelliğe sahiptir. Başlamak için Düğmeler çubuğunu açın ve Ayarlar > Bilgisayar ayarlarını değiştir > Güncelleme ve Kurtarma’yı tıklayın :

veya arama konsola :sıfırla yazınız.

Bilgisayarınızı Fabrika Ayarlarına Sıfırlama (windows 10 ) 1
Bilgisayarınızı Fabrika Ayarlarına Sıfırlama (windows 10 ) 2

seçeneklri dogru yaptıgınızda, bilgisayarınız geri yükleme işlemine başlayacaktır.iyi günlerde kullanın.

Acun Ilıcalı Yeni Bir Platform Kuruyor! Exxen Nedir?

Acun Ilıcalı, birçok televizyon programında sunuculuk yapmış olup bazı dizilerde de roller almış bir ünlüdür. TV8 televizyon kanalını sahiplenmesinin ardından televizyon sektöründe...

Evde Sıkılınca Yapılabilecek 8 Aktivite!

Evler içerisinde tıkıldık kaldık dediğinizi duyar gibiyiz. İşte artık bu sıkıntı hissini şu anda okuduğunuz liste sayesinde aklınızda kendinize uygun bir fikir edinip unutabileceksiniz.

Amazon, çalışanlardan güvenlik nedeniyle TikTok uygulamasını kaldırmasını istiyor

The New York Times'ın haberine göre Amazon, güvenlik riski nedeniyle çalışanlarının TikTok uygulamasını kaldırmasnı isteyen bir e-posta gönderdi. Gazete,...

İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here