Apple Kimliğinizi silme (2020)

- Advertisement -
- Advertisement -

Apple, kullanıcıların Apple Kimliğini kolayca silmelerini sağlayan yeni bir Veri ve Gizlilik sayfası oluşturdu . Bu site, diğer şeylerin yanı sıra yedeklemeler için hesap verilerinizi indirmenize de olanak tanır. Nasıl başlayacağınızı görmek için okumaya devam edin.

Tıklayınız  Veriler ve Gizlilik sitesinde ve günlüğüne:

Apple Kimliğinizi silme (2020) 1

Ana sayfada, sayfanın altındaki hesabınızı silmek için silmeyi tıklayın. Bir sonraki ekranda hesabınızın neden silinmesini istediğinizi veya devre dışı bırakabileceğinizi not ekranı çıkacaktır.

Ardından, Apple Kimliğinizi silerken neler olduğuna dair bir hatırlatma alacaksınız. Buna şunlar dahildir: kimliğe ilişkin tüm abonelikler iptal edilir, iTunes ve App Store’dan satın alma işlemlerine erişiminizi kaybedersiniz ve iCloud’a ve orada depolanan içeriğe erişiminizi kaybedersiniz. Eğer yapmadıysanız Apple Kimliğinizi silmeyi istemeden önce yedeklemeyi unutmayın!

Apple Kimliğinizi silme (2020) 2

Şartlar ve koşulları gözden geçirip kabul edin ve Devam’ı tıklayın . Sonraki sayfada, durum güncellemelerini e-posta veya telefonla alma tercihinizi seçecek ve Devam’ı tıklayacaksınız .

Daha sonra bir Erişim Kodu alacaksınız . Bu numarayı unutmayın, ileride için Apple’ın kimliği ve kimliğinizi onaylama yolları için tekrar kullanabilirsiniz.Hani olurda bir hafta içinde vaz geçerseniz diye.

Gelen kodu g girin Erişim Kodunu aşağıdaki ekranına yazın ve tıklamaya Devam . Burada, hesabınızı silerken Apple’ın hatırlatıcılarını inceleyeceksiniz. İstekte bulunmak için Hesabı Sil’i tıklayın . Bu işlem genellikle bir hafta kadar sürer.

Yedek almayı ihmal etmeyin.

Acun Ilıcalı Yeni Bir Platform Kuruyor! Exxen Nedir?

Acun Ilıcalı, birçok televizyon programında sunuculuk yapmış olup bazı dizilerde de roller almış bir ünlüdür. TV8 televizyon kanalını sahiplenmesinin ardından televizyon sektöründe...

Evde Sıkılınca Yapılabilecek 8 Aktivite!

Evler içerisinde tıkıldık kaldık dediğinizi duyar gibiyiz. İşte artık bu sıkıntı hissini şu anda okuduğunuz liste sayesinde aklınızda kendinize uygun bir fikir edinip unutabileceksiniz.

Amazon, çalışanlardan güvenlik nedeniyle TikTok uygulamasını kaldırmasını istiyor

The New York Times'ın haberine göre Amazon, güvenlik riski nedeniyle çalışanlarının TikTok uygulamasını kaldırmasnı isteyen bir e-posta gönderdi. Gazete,...

İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here