Perşembe, Temmuz 29, 2021

Apple Kimliğinizi silme (2020)

- Advertisement -

Apple, kullanıcıların Apple Kimliğini kolayca silmelerini sağlayan yeni bir Veri ve Gizlilik sayfası oluşturdu . Bu site, diğer şeylerin yanı sıra yedeklemeler için hesap verilerinizi indirmenize de olanak tanır. Nasıl başlayacağınızı görmek için okumaya devam edin.

Tıklayınız  Veriler ve Gizlilik sitesinde ve günlüğüne:

Apple Kimliğinizi silme (2020) 1

Ana sayfada, sayfanın altındaki hesabınızı silmek için silmeyi tıklayın. Bir sonraki ekranda hesabınızın neden silinmesini istediğinizi veya devre dışı bırakabileceğinizi not ekranı çıkacaktır.

Ardından, Apple Kimliğinizi silerken neler olduğuna dair bir hatırlatma alacaksınız. Buna şunlar dahildir: kimliğe ilişkin tüm abonelikler iptal edilir, iTunes ve App Store’dan satın alma işlemlerine erişiminizi kaybedersiniz ve iCloud’a ve orada depolanan içeriğe erişiminizi kaybedersiniz. Eğer yapmadıysanız Apple Kimliğinizi silmeyi istemeden önce yedeklemeyi unutmayın!

Apple Kimliğinizi silme (2020) 2

Şartlar ve koşulları gözden geçirip kabul edin ve Devam’ı tıklayın . Sonraki sayfada, durum güncellemelerini e-posta veya telefonla alma tercihinizi seçecek ve Devam’ı tıklayacaksınız .

Daha sonra bir Erişim Kodu alacaksınız . Bu numarayı unutmayın, ileride için Apple’ın kimliği ve kimliğinizi onaylama yolları için tekrar kullanabilirsiniz.Hani olurda bir hafta içinde vaz geçerseniz diye.

Gelen kodu g girin Erişim Kodunu aşağıdaki ekranına yazın ve tıklamaya Devam . Burada, hesabınızı silerken Apple’ın hatırlatıcılarını inceleyeceksiniz. İstekte bulunmak için Hesabı Sil’i tıklayın . Bu işlem genellikle bir hafta kadar sürer.

Yedek almayı ihmal etmeyin.

- Advertisement -

İlginizi Çekebilir

İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz