2019 Çanta modelleri

- Advertisement -
- Advertisement -

İlkbahar / Yaz 2019 çanta modelleri trendlerinin çoğu , pistlerde gördüğümüz diğer moda trendlerinin uzantılarıydı, hem malzeme hem de baskılara geldiğinde ve aynı zamanda yol tutkusu veya nostalji gibi temalar içeriyor. Bazı ilkbahar 2019 çanta trendleri , büyük çantalar , hasır çantalar , top şeklindeki torbalar ve daha fazlası gibi önceki yıllardan alışıla gelmiş çantalardı .

İlkbahar / yaz çanta modellerinde 2019 el çantalarının hangisinin sokakta kadınlar tarafından ne fazla tercih edileceğini görmek için sabırsızlanıyoruz.

Aklımda, çıtçıt bir toka ile küçük bir bozuk para cüzdanı, anneannemin anılarını ve onun çantasını açıp bana ya da kuzenlerime bir şeker ya da birkaç bozuk para atmak üzereyken hissettiğim geliyor. Yapışık klipsler her zaman bu eski sokak nostaljisi hiç bir zaman eskimeyecek İlkbahar / yaz 2019 el çantası trendleri için bu tokaların hem küçük bozuk para cüzdanlarına hem de küçük orta boy çantaların yer aldıgını görebiliyorum aşagıdaki resimlerde sizlerde bu duyguları tadacaksınız.

2019 Çanta modelleri

Acun Ilıcalı Yeni Bir Platform Kuruyor! Exxen Nedir?

Acun Ilıcalı, birçok televizyon programında sunuculuk yapmış olup bazı dizilerde de roller almış bir ünlüdür. TV8 televizyon kanalını sahiplenmesinin ardından televizyon sektöründe...

Evde Sıkılınca Yapılabilecek 8 Aktivite!

Evler içerisinde tıkıldık kaldık dediğinizi duyar gibiyiz. İşte artık bu sıkıntı hissini şu anda okuduğunuz liste sayesinde aklınızda kendinize uygun bir fikir edinip unutabileceksiniz.

Amazon, çalışanlardan güvenlik nedeniyle TikTok uygulamasını kaldırmasını istiyor

The New York Times'ın haberine göre Amazon, güvenlik riski nedeniyle çalışanlarının TikTok uygulamasını kaldırmasnı isteyen bir e-posta gönderdi. Gazete,...

İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here