Pazartesi, Ekim 25, 2021

2019 Çanta modelleri

- Advertisement -

İlkbahar / Yaz 2019 çanta modelleri trendlerinin çoğu , pistlerde gördüğümüz diğer moda trendlerinin uzantılarıydı, hem malzeme hem de baskılara geldiğinde ve aynı zamanda yol tutkusu veya nostalji gibi temalar içeriyor. Bazı ilkbahar 2019 çanta trendleri , büyük çantalar , hasır çantalar , top şeklindeki torbalar ve daha fazlası gibi önceki yıllardan alışıla gelmiş çantalardı .

İlkbahar / yaz çanta modellerinde 2019 el çantalarının hangisinin sokakta kadınlar tarafından ne fazla tercih edileceğini görmek için sabırsızlanıyoruz.

Aklımda, çıtçıt bir toka ile küçük bir bozuk para cüzdanı, anneannemin anılarını ve onun çantasını açıp bana ya da kuzenlerime bir şeker ya da birkaç bozuk para atmak üzereyken hissettiğim geliyor. Yapışık klipsler her zaman bu eski sokak nostaljisi hiç bir zaman eskimeyecek İlkbahar / yaz 2019 el çantası trendleri için bu tokaların hem küçük bozuk para cüzdanlarına hem de küçük orta boy çantaların yer aldıgını görebiliyorum aşagıdaki resimlerde sizlerde bu duyguları tadacaksınız.

2019 Çanta modelleri

- Advertisement -

İlginizi Çekebilir

İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz